2410
2553
عنوان

بنطرتون چرا مادرشوهرم اصرار میکنه

3307 بازدید | 156 پست

مادرشوهرم همش میگه اینجا بمونید اگه ۲ روزم بمونیم بازم گیر میده میگه بمون بمون ..حالا شوهرم ک تنها بره خونش اصصصصصصصلا بهش نمیگه بمون منو تا ببینه ولم نمیکنه (از طرفی هم میمونم پیشش یا کاراشو میکنم یا اذیت میکنه )مثلا ی بار من و شوهرم صبح تاشب اونجا بودیم اومدیم بریم خونمون،خی میگفت نرید شبه اینجا باشید فردا برید هوام سرده نم نم بارون میزنه ..ولی ی بار ک بازم سرد بود بارونی بود ما اونجا بودیم شوهرم رفت فوتبال ..مادرشوهرم اصلا بهش نگفت سرده بارونه نرو ۰😳😑 تازه ی بارم چندوقت پیش بازم دوروز خونش وایساده بودم دخترش و دامادش تو هوای ابری و طوفان با موتور رفتن باغ شوهرش ...ما میخواستیم بریم خونمون هی میگفت طوفانه .ابریه ..باد میاد۰😑بعدا باد تموم شد رفتبم خونه دوساعت مارو نگه داشت .... شما فک میکنید چرا اصرار داره بمونم .ب هیشکی انقد اصرار نمیکنه 😐😳😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا میشد شامو بار میذاشت.به زور نگهمون میداشت به شوعرم میگفت میدونم زنت میگه بریم خونه منم نمیذارم تا حرص بخوره بفهمه حرف حرف منه😐قربون استدلالش.از یه جهتم میگفت آخر هفته اس فامیلای زنت نتونن بیان خونت

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2714
مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا ...

حرف حرف اینه ک مثلا چی بشه 😑؟یعنی میخواس اذیتت کننه؟

2706