2737
2734
عنوان

بنطرتون چرا مادرشوهرم اصرار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3316 بازدید | 156 پست
مثلا چجوری رفتار کنم ...اره ببین اون ادیت میکنه تیکه میندازه من ساکتم ...خوب خوشش اومده دیکه ..ولی ب ...

وقتی تو شوهرتو واسه خاطر تو میخاد تو هم خاطرشو بخواه ولی زیاد صمیمی نشو هر حرفی نزن که فردا دعوایی شد خدایی نکرده تو همون بودی که قلان حرف رو پشت فلانی زدی اتو دستش نده غیبت نکن. بچه نداری?

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی تو شوهرتو واسه خاطر تو میخاد تو هم خاطرشو بخواه ولی زیاد صمیمی نشو هر حرفی نزن که فردا دعوایی ش ...

من زورم میاد با دروع بهونه ادمو نگه میداره خوب روراست بکه اینجا وایسید دورهم باشیم بازم ..چرا دروع میگه ؟

2728
اون روز دلم میخواست بهش بگم چطور دخترت رفتن باع ک اصلا واجب نبود نگفتی طوفانه ..من میخوام برم خونم ک ...

هیچ حرفی رو دلت نزار بمونه وقتی تیکه انداخت بگو مادر جون چرا به من تیکه میندازی دو سه بار به روش بیار دیگه نمیگه یا جوابشو بده  رو دلت نمونه بزاری پای شوهر هیچ کاری نمیکنه داستان رو بیشتر بهم میریزه کار خودتو بکن البته اخلاقا هم باهم فرق میکنه

فقط محترمانه تیکه میندازه محترمانه جواب بده 

2738
ن ندارم 

همون دیگه عزیزم اعصابش ارومه بیاد بچه بیاری اگه شیطون باشه سایتو با تیر میزنه منم وقتی بچه نداشتم میرفتم جایی باید با یه مصیبتی برمیگشتم همه میگفتن بمون خانواده خودمو میگم ها

حالا که بچه دار شدم کسی منو واسه دو ساات تحمل نمیکنه🤣🤣🤣

همون دیگه عزیزم اعصابش ارومه بیاد بچه بیاری اگه شیطون باشه سایتو با تیر میزنه منم وقتی بچه نداشتم می ...

چرا میگن بمون انقد ..دوسم دارن واقعا😭😭😭زوتر دس ب کار شم بچه بیارم ولم کنن

ببین خب مثلا جمعه غروب برید شامم بمونیدو بیاید هرچقدرم اصرار کرد مقاومت کنید قبلش با شوهرت هماهنگ کن بگو حتما برگردیم یه مدت اینطوری برید عادت میکنه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
ببین خب مثلا جمعه غروب برید شامم بمونیدو بیاید هرچقدرم اصرار کرد مقاومت کنید قبلش با شوهرت هماهنگ کن ...

ی ساله اینجورییم ولمون نکرده ک نکرده خواهرجون ...چرا اینکارو میکنه؟چرا ب دخترخودش گیر نمیده؟

بنظر من بداش اذییت نداری بهم ریختگی نداری یا یه خانوم پر از ارامشو حس خوبی یااااااا مادرشوهرت هنوز کنار نیومده با مسئله ازدواج شوهر شما یعنی به طور کامل باور نکرده و دوس داره پسرش پیشش باشه اونم دووو روز 

یا اینکه از سیاستشه که نزاره از خونه ببرون در بیای نکنه چیزی برا خودت بخری تسلط داشته باشه رو شما کلا اصلا خوشم نمیاد

بنظر من بداش اذییت نداری بهم ریختگی نداری یا یه خانوم پر از ارامشو حس خوبی یااااااا مادرشوهرت هنوز ک ...

اینکه کنار من راحته ...اره چون با حرفام ک حسودیش نمیدم ادیتش نمیکنم ..کاراشم میکنم تیکم میندازه لالم ...ی کم شیطون  بشم ولم کنه😜بنطرت بیشتر واسه تسلط و کنترل منه یا واسه این اخلاق خوبمه 😐؟

ی ساله اینجورییم ولمون نکرده ک نکرده خواهرجون ...چرا اینکارو میکنه؟چرا ب دخترخودش گیر نمیده؟

نمیدونم شاید بهش خوش میگذره با شما

ببین تنها راهش اینه مقاومت کنید برگردید

اونم شوهرت بیشتر تلاش کنه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706