2737
2739
عنوان

سرویس چوبم اومد ولی چ اومدنی

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 51 پست
دارم دق میکنم

عزیزم حالت رو دقیقا می فهمم گلی خودت رو ناراحت نکن و پیگیر باش ما چون از نمایشگاه خریده بودیم دستمون به جایی بند نبود از همین نمایشگاه‌هایی که جنس میارن می چینن سفارش می گیرن 😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسي منو شوهرم رفتيم مبل انتخاب كرديم خير سرم مبلارو عوض كنيم من رفتم شهرستان اون بياره خونه رو تازه ...

ببخشید اما خیلی خندم گرفت. 😂😂😂😂😂😂😂 اخه همین الان یه فیلم ایرانی پخش شد داستانش عین شما بود. واسه یه مبل کل وسایل خونه را ترکوندن. رضا عطاران و امیرجعفری بازی کردن. کلی خندیدم. 

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞

از غیر خدا دل بریدی عزیز بچه پس چه جوری داری؟شوهرت هم غیر خدا حساب میشه

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2731
ببخشید اما خیلی خندم گرفت. 😂😂😂😂😂😂😂 اخه همین الان یه فیلم ایرانی پخش شد داستانش عین شما بود. و ...

اسمش چی بود؟

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
تو رو خدا نزار بهت زور بگند. هر جا میتوانی شکایت کن.  

عزیزم فقط صنف مربوطه

پا پسش میده یا خسارت می گیره

فقط از من به شما نصیحت ،من تو خریدام تجربه کردم،وسایل چوبی خونه رو یا همون کف مغازه بردارین یا شرکتی خرید کنین

شرکتی ها مثل: چوب سنگ، روبارو، رنزو، یاتاش ترکیه، نیلپر

کارها تمیز و با گارانتی ارائه میشه

من به تازگی از روبارو گرفتم عالی بود

از غیر خدا دل بریدی عزیز بچه پس چه جوری داری؟شوهرت هم غیر خدا حساب میشه

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
واااای خدا ببخشید ولی یاد کارتون پت و مت افتادم

اخرم اومد بذار سر جاش نشست روش صداي تقش درومد از پشت اون قسمت لوله گاز رفت توش پشتشم يادگاري شد...يعني جگرم ميسوزه بعد نه سال ونيم  خير سرم خواستم تنوع بدم اونم با چه پول جور كردني...

2738
ببخشید اما خیلی خندم گرفت. 😂😂😂😂😂😂😂 اخه همین الان یه فیلم ایرانی پخش شد داستانش عین شما بود. و ...

زیر نظر😂

منظورش این بود مشکلات به اندازه بزرگی خودشون جدی اش بگیرین و غصه بخورین😃

اسمش چی بود؟

وتی یادم نیست. هر دفعه ام میزاره من نگاه میکنم. خیلی حنده داره. از ماهواره پخش شد

حق داري بخدا امشب سالگرد ازدواجمه وارد ده سالگي شديم نشستم خاطراتمو مرور ميكنم يجاش نيست قهوه اي نباشه

زیر نظر😂 منظورش این بود مشکلات به اندازه بزرگی خودشون جدی اش بگیرین و غصه بخورین😃

اهاااااا. دیدی شما؟ 

2706