2733
2734
عنوان

نابارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 21 پست
مرسی عزیزمممم حتما میرم ، ممنون از ارزو قشنگت ایشالله هرکی بچه میخواد خدا دامنش و سبز کنه ، شوهر من ...

استرس نگیر عزیزم همه چی و بسپار به خدا مطمءن باش اون صلاح ما رو بهتر از هرکسی می دونه⚘

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
اخه اگه مشکل از شوهرم بود پس چرا یه بار باردار شدم سقط شد بچم 😭

چون مشکل ممکنه از ضعف اسپرم باشه

شاید اسپرمش بی کیفیته

حتمااونو هم بفرست دکتر

بعدشم خودت نمیدونی استرسه که نمیزاره باردار بشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل تو رو داشتم. یکی اینکه پرولاکتینم بخاطر سقط بالا مونده بود. با قرص حل شد و بعدش باردار شدم. یکی ...

خدارو شکر که باردار شدی عزیزم 🥰🥰 منم حتما چند روز دیگه میرم سفت و سخت دنبال کارام و بگیرم و رو اصول اقدام کنم ، عکس رنگی هر مشکلی داشته باشم نشون میده ؟

چون مشکل ممکنه از ضعف اسپرم باشه شاید اسپرمش بی کیفیته حتمااونو هم بفرست دکتر بعدشم خودت نمیدونی ...

من اوایل خیلی استرس داشتم تا ۵ ماه اول اقدام ب بارداری ماهی دو بار میرفتم ازمایش خون میدادم که ببینم باردارم یا نه چقدر بی بی چک میزدم ، ولی باورت میشه الان ۷ ماهه اصلاااا استرس ندارم خودم و زدم به بی خیالی میگم حتما خدا صلاح نمیدونه الان 

2728
اهان من نمیدونستم حالا قراره دوباره بریم دکتر این دفعه خود شوهرمم ببرم ببینم چی میگه دکترم ، دکتر خو ...

مطب خصوصی ها سه سال وقت منو گرفت. یک سره برو مرکزابن سینا . دکترم سیمین ظفردوست بود جز بهترینهاست کارش

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝