2733
2734
عنوان

شما کدومو انتخاب میکنین؟

221 بازدید | 22 پست

1.کسی رو که دوسش دارم ولی اون دوسم نداره!

۲.کسی رو که دوسم داره ولی من دوسش ندارم!

۳.عشق باید دو طرفه باشه ولی مگه دو طرفه گیر میاد؟؟!!

۴.گور پدر عشق

گزینه موردنظر را انتخاب کنید😐😂

من مرد تنهای شبم همراه کول بار دلتنگی🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وافعا ۴ از همه بهتره😂من قبلا میگفتم باید اونی که دوست داره رو انتخاب کنی ولی وقتی تو شرایطش قرار گرفتم فهمیدم واقعا نمیشه،ولی اگه اونی که دوستت داره رو حتی یه کوچوووووولو دوس داری اونو انتخاب کن

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
2738
با کسی که دوسش نداری چطور میخوای زندگی کنی

اون که دوستم داشته باشه من به مرور عاشقش میشم ولی با کسی که دوستم نداره چ جوری زندگی کنم؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
من عاشق شرایطیم ک  کسی دوسم داشته باشه ولی من نداشته باشم ولی متاسفانه همیشه من بقیه رو دوس د ...

با اینکه پسرم این موقعیت برام پیش اومده

و اصلا حس خوبی نیست😐

من مرد تنهای شبم همراه کول بار دلتنگی🙃

گزینه ۲

خواهی که جهان درکف اقبال توباشد خواهان کسی باش که خواهان توباشد

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
با اینکه پسرم این موقعیت برام پیش اومده و اصلا حس خوبی نیست😐

عه پسری

اخه من کسی یکم بهم محبت کنه دوسش میدارم   اگه شرایطش خوب باشه بهش علاقه مهم نیست 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706