2737
2739
عنوان

تولدشو تبریک میگفتین؟

112 بازدید | 10 پست

اگه شما خودتون رابطرو تموم کرده بودین سره اینکه بیتوجهی میکرد و بهش میگفتین تا وقتی تصمیمشو نگرفت که میخواد باهاتون واقعا بمونه یا بره

وقتی الان تولدش بود تبریک میگفتین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه نباید بگی یعنی چی با دیت عقب میکشین با پا حلو ...

من واقعا میخواستم باهم باشیم اما اون بی توجهی میکرد منم گفتم یا بمونه یا بره تا وقتیم ک تصمیمشو نگرف بهم پیام نده 

حالا خیلی بده ک تولشو تبریک بگم؟چون واقعا میخوام ک خوب شیم البته اگه اونم بهواد

2738
نه  آدام توپورجیین یالاماز

😄👌

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
من واقعا میخواستم باهم باشیم اما اون بی توجهی میکرد منم گفتم یا بمونه یا بره تا وقتیم ک تصمیمشو نگرف ...

اگر هردو مجردین و هردو بهم علاقه دارین و مشکل دبگه ای باهم ندارین مثلا خانواده هاو فرهنگتون  بهم میاد یا اگر روابطتون صمیمی تر بشه به خودتون یا کس دیگه ضرر نمیزنید و ممکنه تهش به خیر ختم بشه اره بگو والا روابط سمی را ادامه ندین حرف من اینه غرورو منم و تویی مهم نیست مهم اینه درگیر رابطه های الکی نباشین حالا اگر یه ارتباط غلط راکات کردی دیگه برنگرد که اینجور برگشتنها ارادت را سست میکنه تو زندگی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

نه اینجوری انگار میخوای بگی پشیمونی و خودتو بهش تحمیل میکنی

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃