2737
2739
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست
نه بابا چه درس عبرتی الانم به شوخی میگم تخت مال منه میگه بالشتت رو مامان من داده میگم بی زحمت بالشتت ...

توآخرکاردست خودت میدی 😂😂😂😂😂

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍
من غذا مونده بخورم مسموم میشم نهارمو نخوردم موند عصر عصرم گرم نکردم خوردم مسموم شدم بعد بتلا اوردن ح ...

باورم نمیشه😑😑

پاشو برو هرچی دلت میخاد بخور سریخچال  چه غلطی میخاد بکنه 

شوهرت روانیه بخدا

میبینی که هممون تعجب کردیم پس آدم نرمالی نیست

زخم معده میگیری اینجوری 

به خدا میگی منو ببخشه؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟  شوهرت عجب شوهریه ها..

ینی چی سهم من سهم تو؟؟!!

خدا بهت صبر بده واقعا زندگی کردن با این آدم مشکل😐

من شوهرم هرچی میخواد بخوره نصفشو بزور میکنه تو دهن من میگه توام بخور میگم نمیخوام میگه ن دوس دارم توام باهام بخوری..

ببخشیدااااا گداست گداااااااا 😣

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
 اینهمه دارن برات توصیح میدن ک آدمش کن ب پدرومادرخودتو پدرومادرش بگو اینطوریه خودتو نجات بده دو ...

خانوادش که از خداشه خوشحال هم میشن از این بابت با خانوادمم سر ستیز داره و بدتر لج میکنه خودم باید ادمش کنم اونم نمیدونم دیگه به میوه خونه لب نزنم فقط فقط غذا بپذم و باخاش قهر باشم و..

عزیز دلم من شرایط توضیح دادم توجیح نکردم چیزیو همچنان در حال درد دلم ولی خب دنباا راه حلم چی کنم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2728
من رابطمون رو درست کردم و خداروشکر جواب داد،ولی خب بعضی ها رو نمیشه درستشون کرد

منم خیلی تلاش کردم.تو فامیلای شوهرم همه دوستم دارن وعزیزم یه جورایی.همه شونم از خاله وعمه گرفته میگن مادرشوهرتو ودختراش غیر قابل تحملن.کلا مادرشوهرمم با همشون قهره.منم کلا گذاشتمشون کنار چون درست بشو نیستن حتی شوهرمم الان ازشون فراریه

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
واقعا؟؟؟   شوهرت عجب شوهریه ها.. ینی چی سهم من سهم تو؟؟!! خدا بهت صبر بده واقعا زندگی کردن ب ...

با هم زایمان میکنیم انگاری. من 38 هفته سزارین و زدم. شما چی؟؟ 

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
منم خیلی تلاش کردم.تو فامیلای شوهرم همه دوستم دارن وعزیزم یه جورایی.همه شونم از خاله وعمه گرفته میگن ...

وقتی تلاشتو کردی و نشده پس نمیشه،اینجوری برای خودت خوبه چون  عذاب وجدان نمیگیری و راحت زندگی میکنی

2738

در زشت و عجیب بودن کار شوهرتون شکی نیست ولی بهتر نبود ناز میکردی و چیزی نمیخوردی تا اینکه بری گزینه های بعدی رو برداری بخوای بخوری موز نشد انجیر و...

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
من نتیجه گرفتم ایشون یه کمی پر خور تشریف دارن ،آخه آدم حالش به هم میخوره بعدش نمیتوته چیزی بخوره مخص ...

نه حالم خوب شده بود فقط دل پیچه داشتم اونم خودم کاری کردم بالا بیارم راحت شم که شدم بعدشم با اون تلخی دهن و..خیلی حال بهم زنه مسواکم زدم ولی درس نشدم دوس دتشتم یچیز شیرین و نرم بخورم یکم فشارمم پایین بی حال میشم در کل چند وقت حالم خوب نیس بخاطر کم خونی شدید و..

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
وقتی تلاشتو کردی و نشده پس نمیشه،اینجوری برای خودت خوبه چون  عذاب وجدان نمیگیری و راحت زندگی می ...

روز مادر براش کادو وگل خریدم پرتش کرد تو حیاط که چرا واسه مامان خودتم خریدی.کارای خونشو کردم میگه نکن جادو میاری میریزی.زنگ میزدم بهش دخترش جواب میداد از اون طرف میگفت بگو من نیستم نمیخوام باهاش حرف بزنم.دخترم دنیا اومد تو بیمارستان داد میزد که چرا دختره ،نجسه.من انقدر دیگه خار نشدم همچین آدمی رو بخوام التماس کنم

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
من بهت راهکار دادم چرا نمبخونی پستهارو؟برو نفقه رو بزار اجرا حقتو بگیر هرچقد میخای بخور تموم نمیخا ...

عزیزم از نرخ نفقه خبر داری؟بره شکایت کنه 100 تومن 200 تومن نهایت بدن بهش باهاش چکار کنه اخه؟

با این پولا میشه میوه خرید اخه

با هم زایمان میکنیم انگاری. من 38 هفته سزارین و زدم. شما چی؟؟ 

من دکتر برام۱۶دی زده..

آره..من امروز رفتم۳۰..

نبابا من طبیعی میخوام بیارم

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
2706