2737
2739
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست
در هر صورتی رفتارش اصلا طبیعی و نرمال نیست همین که تقسیم بتدی میکنه یکی من یکی تو  یا مثلا روز ...

دقیا سر ی هویج کلی حرف بارم کرد 

بعد فرداش همون چندتا میوه خونه رو هم برد پایین ب ا مادرش یه به رو هم نصف کرد اونو نمیبینه چقد ریخت پاش میکنه 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا.به بهونه ی اینکه خونشون ویلایی ودستشویی تو حیاطه وخونه ما آپارتمانه گفت چندروز میمونیم میریرم.چن ...

شوهرت هیچی نمیگف؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

استارتر واقعا نمیدونم چی بهت بگم...میدونی یه چیزی یه اسم نفقه وجود داره؟عزیز من اگه خودت رو در حد یه انسان میبینی نزار مث یه حیوون باهات برخورد بشه پاشو برو برا نفقه اقدام کن یکم زندگی کن

گند بزنن به شوهر کردناتون خوووو

2738
منم تازه عروس بودم خونه پدرشوهرمم تا بيدارميشدم ميديدم كليد انداختن همه نفري خودشو نوه اش ميومدن تو ...

چقدر شکل همیم منم ۱۰ساله ازدواج کردم.۵سال نزدیکم بودن فقط عذابم دادن.الان باهاشون قطع رابطه ام راحتم.ولی چه فایده ناراختی قلبی گرفتم تپش قلب گرفت هزارتا درد ومرض دیگه

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  

وای خدای من 

ما کوچولو بودیم با ابجیم از این مدل دعواها میکردیم 

که موز من بود تو خوردی و فلان 

شوهرت خیلی خسیسه یا خدا یا خدااااااا

فقط فرار کن از دستش برووووو یه جای دوررررر 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
استارتر واقعا نمیدونم چی بهت بگم...میدونی یه چیزی یه اسم نفقه وجود داره؟عزیز من اگه خودت رو در حد یه ...

🤣🤣😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
ینی چی واقعا چطور یه مادر با زندگی بچش بازی میکنه

براش مهم نیست میگه فقط خودم.الان خواهرشوهرم وبرادرشوهرم ۴۰سالشونه نمیذاره ازدواج کنن.میگه باید تا عمر دارم پیشم بمونید

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706