2737
2734
عنوان

با این شوهر چکار کنم دیگه خسته شدم از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 65 پست

دیگه واقعا حالم داره از شوهرم بهم میخوره نه پول دکتر میده نه پول لباس میده نه پول تو جیبی نه قسط وامی که گرفته 

نه طلایی میخره هیچ غلطی نمیکنه تازه پول منم میخواد 

فقط یبار بهم گفت من نمیخوام تو استقلال مالی داشته باشی چون من لیسانس مدیریت بیمه دارم دنبال اینم وام بگیرم دفتر بیمه بزنم که بچمو ببرم محل کار پیش خودم این تب کرده دو سه ماهه پولمو بهش نمیدم دیشبم که فهمید ارشد مدیریت مالی قبول شدم اصلا خوشحال نشد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی باهاش ازدواج کردم ترم آخر کاردانی بودم فقط با هر بدبختی بود درسمو خوندم که لیسانسم رو گرفتم ...

عزیزم دیدم تاپیکای قبلتو بخاطر سوتفاهمی که پیش اومد معذرت میخام این روزا دروغ توی سایت زیاد شده

މވࡄࡅߺ߳ߺࡉ މߊހތ ♥️#𝐦 خدا برام نگهت داره بهترین همسر دنیا...
خب اخه چرا مثلا به چیزی مشکوک نشده یا تعقیمی چک کردن گوشی چیزی ینی یکی از این کارارو انجام نداده؟ ا ...

آخه تو نمیدونی این یه هفت خط روزگاری هست که من فقط سکوت کردم به هر بدبختی بشه لیسانسم رو بگیرم هر سازی زد رقصیدم هی گفتم شاید درست بشه 

2731
عزیزم دیدم تاپیکای قبلتو بخاطر سوتفاهمی که پیش اومد معذرت میخام این روزا دروغ توی سایت زیاد شده

بخدا اینقدر عذابم میده یه هفته هست برنج خونه تموم شده نمیخره پسرش رو میبره مغازه سرکار پیش خودش نهار از آشپزخانه برنج میخره با پسرش میخورن واسه خونه برنج نمیخره من که حقوقم رو بهش نمیدم مثلا لج کرده بهم میگه پس خرج خوردنت رو جدا کن

بخدا اینقدر عذابم میده یه هفته هست برنج خونه تموم شده نمیخره پسرش رو میبره مغازه سرکار پیش خودش نهار ...

وای چقد بد

މވࡄࡅߺ߳ߺࡉ މߊހތ ♥️#𝐦 خدا برام نگهت داره بهترین همسر دنیا...
2738

از ته دل برات دعا میکنم مشکلت هرچه زودتر حل شه

خودت صلاح خودت رو بهتر میدونی عزیزم

فقط این وسط مواظب خودت و کوچولوت هم باش

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
اصلا هم توی شناسنامش معلوم نیست که دوتا زن داشته

آره تازگی ثبت احوال اسم همسرای قبلی پاک می‌کنه خودم شناسنامه عوض کردم‌الان اسم شوهر اولم نیس بعد اسم دومیه هست با اسم بچم ک ازاولیه بدون سال تولد هرکی ببینه فک می‌کنه بچه مال دومیه😶بعد شوهر اولم سه بار زن طلاق داده الان منو‌دومی رو می‌تونه پاک کنه خب این چ وضع مسخره آیه اخه.شاید من بخام اسم اولی باشه دومی نباشه خودشون همه رو پاک میکنن. دیگ نمیشه اعتماد کرد

2706