2737
2734
عنوان

كيا اختلال اضطراب فراگير دارن؟

799 بازدید | 10 پست

چه دارو هايي مصرف مي كنين؟

و اينكه تأثير بدي روي سلامتي دارن؟

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

من دارم.

ی داروی دانمارکی خوردم 

بدنم واکنش داد 

نمیدونم چی کنم

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

اضطراب و وسواس دارم نمیدونم فراگیر هست یا نه اضطرابم🤔

دارو مصرف میکنم ولی با دستور پزشک یه مدت بهتر شدم ولی دوباره با شدت بیشتری شروع شد الانم ۱۰ ماهه زیر نطر این پزشکم هر دوماه دارو رو عوض میکنه چون روم اثر نداشتن حالا ببینم چی پیش بیاد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم. ی داروی دانمارکی خوردم  بدنم واکنش داد  نمیدونم چی کنم

يعني كلا دارو مصرف نكنم بهتره نه؟

چون داروي گوارشي هم مصرف مي كنم

اي بابا

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2728
اضطراب و وسواس دارم نمیدونم فراگیر هست یا نه اضطرابم🤔 دارو مصرف میکنم ولی با دستور پزشک یه مدت بهت ...

تا حالا علائم اضطراب فراگيرُ خوندي؟

برو سرچ كن، شايد اصلا اضطراب فراگير نباشه

يعني كلا دارو مصرف نكنم بهتره نه؟ چون داروي گوارشي هم مصرف مي كنم اي بابا

نمیدونم رفیق 

ولی گاهی حس میکنم دارم از پا در میام.

اگه شما میتونی گل گاو زبون و اسطوخودوس خوبه 

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
نمیدونم رفیق  ولی گاهی حس میکنم دارم از پا در میام. اگه شما میتونی گل گاو زبون و اسطوخودوس خو ...

مرسي❤️❤️

انشالله خوب ميشي

من چند وقته درگیره یه حسی شدم نمیدونم چیه همش میگم من کیم به بدنم فکر میکنم به اینکه کی تصمیم گرفتم مثلا فلان کارو بکنم کلا یه جوری شدم از تنهایی زیاد اینجوری شدم میدونم ولی نمیدونم باید چی کنم حسش دارا دیوونم میکنه

خدایاشکرت...
2738
من چند وقته درگیره یه حسی شدم نمیدونم چیه همش میگم من کیم به بدنم فکر میکنم به اینکه کی تصمیم گرفتم ...

يعني چي؟

يعني احساس مي كني يكي ديگه داره كنترلت مي كنه؟

كامل توضيح بده