2733
2734
عنوان

دوستان که ارشد خوندین !

141 بازدید | 21 پست

به نظرتون غیر انتفاعی خوبه واسه ادامه دادن ارشد ؟ 

یا به خودم‌ فرصتی بدم برای تکمیل ظرفیت پردیس دانشگاه شیراز ؟

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مدرک پردیس معتبرتره یا ازاد؟! تکمیل ظرفیت برمیدارن امسال؟

اره عربزم مدرک پردیس بهتر 

و بر اساس سوابق تحصیلی هم قرار اعلامیه بزنن 

اره عربزم مدرک پردیس بهتر  و بر اساس سوابق تحصیلی هم قرار اعلامیه بزنن

ااا شما ک عالیه معدلتون حتما قبولین انشالله 

من امیدم ب تکمیل ظرفیت ازاد یا پردیس 

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
ااا شما ک عالیه معدلتون حتما قبولین انشالله  من امیدم ب تکمیل ظرفیت ازاد یا پردیس

آن شالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 

من مدرک میخوام بعدا واسه مهاجرت ارزش داشته باشه 

ایشالا که بهترین ها نصیبت بشه عزیزم 

2738
آن شالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه  من مدرک میخوام بعدا واسه مهاجرت ارزش داشته باشه  ایشا ...

انشاالله عزیزمم براتون  دعا میکنم هرچی ک دوست داری قبول بشی 

برای مهاجرت پردیس ارزش داره؟

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
عزیزم میدونی شهریه پردیس چقدره حدودا؟

شهریه های پردیس تقریبا باور میکنی با شهریه های شبانه مثل هم فقط فرقش بینش ۲۰۰،۳۰۰ تومن 

شهریه های پردیس تقریبا باور میکنی با شهریه های شبانه مثل هم فقط فرقش بینش ۲۰۰،۳۰۰ تومن 

ااااا نمیدونستممم 

پردیس خودگردان مددکش معتبره، تقریبا به اندازه مدرک روزانه همون دانشگاه  اگر با شهریه اش مشکلی ...

چقدره شهریش؟!

انشاالله عزیزمم براتون  دعا میکنم هرچی ک دوست داری قبول بشی  برای مهاجرت پردیس ...

قربونت بدم عزیزم دعاتون که گیراست گلم 

پردیس عزیزم مدرکش دولتی هست 

اگر بخوام ارزش مدرک ها بگم اول روزانه بعد شبانه بعد پردیس بعد آزاد بعد غیر انتفاعی و بعدش پیام نور علمی کاربردی عزیزم 

مدرک پردیس پرسیدم همون دولتی توی اون مینویسن پردیس برای مهاجرت ارزش داره 

2706