2733
2734

انقدر صورتشون صاف و شفاف و قشنگ میشه و انقدر طبیعیه که فکر میکنی پوست خودشونه🤧😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از همون کرمای ک من میزنم

پروفم هس عکسم

😂

خب خواهر اونا کلی رسیدگی میکنن ب پوستشون کلی هزینه میکنن 

و اینکه  عمل های زیبایی هم بی تاثیر نیس 

مث بوتاکس..تزریق فیلر یا ژل 

پوستشون صاف و بدون چین و چروک میمونه

چاله چوله هاشونم پر میکنن

وااااا🙁 

😃😃😃اینا همون تاثیر رسانس واسه قالب کردن یه معیاااار خیلی خاااص و غیر قابل دسترس زیبایی تو ذهن همه ی ماها🙂

ساعتها گریم میشن

و ما فقط یساعتشونو میبینیم و ۱۰ ساعت بهش فک میکنیم

تو ارامش اعصاب داشته باش..پوستت اینه میشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
از همون کرمای ک من میزنم پروفم هس عکسم 😂 خب خواهر اونا کلی رسیدگی میکنن ب پوستشون کلی هزینه میکن ...

نه بابا خیلی از بازیگرا رو بدون گریم دیدم خیلیم بی ریخت بودن مثلا ییلدیز تو سیب ممنوعه روی سینه هاش انقدر کک و مک داره که نمیدونی ولی توی فیلم مثل آیینه است پوستش

کلا که ترکیه ای ها پوستشون خوبه ولی بازیگرا کلا خیلی میرسن به اندام و صورتشون ،چون درآمدشون همینه ،ماهم اگه هر ماه بریم پاکسازی و میکرو و صد تا تکنیک دیگه پیاده کنیم رو دوستمون ،پوست ماهم خوب میشه ولی من پول ندارم 😂منافذ بازم دارم و توش جوش سرسیاه جمع میشه و خیلی زشت پوستم حالت پیری گرفته با ۲۴سال سن خط خنده عمیق دارم 

2706