2733
2739
عنوان

بچه ها یکی از دوستام...

117 بازدید | 9 پست

میگه شوهرم ماهی ۲و۵۰۰میگیره یه هرجا می‌کنه که نگوووو

مثلا واسه تولد دخترش ی ماشین شارژی خرید دو تومن،از اول مهر تا الان خدا شاهده یه پافر خریده ۴۰۰یه پالتو ۳۹۰ یه پارچه پالتویی خریده با دوختش ۳۵۰برلش در میاد .من با ۶تومن حقوق هنوز نتونستم ی پالتو هم بخرم.شرایطمون از نظر خونه و ماشین یکیه

هفته پیش واسه ی دورهمی ۵نفره ۲۵۰داد ی شلوار خرید و شومیز 

نمدونم مردم چجور خرج میکنم ک ما نمتونیم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چجوری واقعاماشوهرم نزدیک ۴تومندحقوقشه بازم توخرجامون موندیم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

وا برادر خودم بیکاره به خدا حقوق نداره هیچی..کرایه خونه هم میدن دوتا بچه هم داره...انقد برا خونشون طرف و طروف و تزیینی میخرن که نگو...ماهم موندیم این پولا از کجا میاد

ببین اینجور ادمها زیادن خودتو درگیرشون نکن اونا هیچ پس اندازی ندارن اینا همونایی هستند که بچه عروش داماد میکنند هنوز مستاجرن و برای ظاهر همیشه خرج میکنند خدای نکرده مریض  میشن در به در دنبال قرض و ام میگردن  یکی از فامیلهای نزدیک ما اینجوریه خانمش به رحمت خدا رفت تو ۴۰ سالگی برای مراسمش خیلی پول قرض کرد کلی بدهی بالا اورد بهترین مراسم بهترین غذا و ..... الان قرض هارو پس نمیده میکه نمیتونم 🤐

2738
ببین اینجور ادمها زیادن خودتو درگیرشون نکن اونا هیچ پس اندازی ندارن اینا همونایی هستند که بچه عروش د ...

آفرین 

اینم دقیقا همینه

می‌ره لباس قسطی برمیدارن الان ۱۵۰۰بدهی داره

من باشم شب خوابم نمیبره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
آفرین  اینم دقیقا همینه می‌ره لباس قسطی برمیدارن الان ۱۵۰۰بدهی داره من باشم شب خوابم نمیبره

اره بابا من یکم پس اندازمون کم میشه سریع برنامه ریزی میکنم مخارج رو مدیریت میکنم جاشو پر میکنم  حالا شاید از نظر بقیه خیلی ضعیف باشه وسایل خونم ولی خیالم راحته یه اپارتمان دادم اجاره یه باغچه کوچیک داریم برای تفریح یه ماشین خوب داریم زیر پا یه پس انداز داریم برای اینکه لنگ دیگران نباشیم