2733
2739
دنياتون رو به عذاب اخرت نفروشيد اگه اعتقاد داريد به كسي و پدرو مادرش توهين نكنيد حق الناس بدتر از هر ...

کسی بی دلیل یهو.بیاد به پدر ومادرم توهین کنه..جوری جوابشو میدم که نفهمه از کجاخورده......با اون خانم حرفی نداشتم که یهو.برمیگرده میگه بابات فلانه....

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غیرت یکی از بیمارگونه‌تربن مفاهیمی هست که توی فرهنگ ما جاافتاده

قرن ها به بهانه غیرت هر ظلمی دلشون خواسته به خانم ها کردن، نظراتشون رو به زن های بالغ تحمیل کردن، حق انتخاب پوشش و چهارچوب رفتاری رو از خانم ها سلب کردن، زور گفتن و کتک زدن و....

زن عاقل و بالغ نیازی نداره یکی دیگه بهش بگه چی بپوش و چطور رفتار کن و.... هر انسانی با یه هوش متوسط میتونه در مورد همچبن موارد ساده و پیش پا افتاده‌ای تصمیم بگیره

اگه خانمی پوشس باز و روابط اجتماعی صمیمی داره، این انتخاب شخصی اون خانم هست و هیچ احدی حق نداره به اسم غیرت و تعصب، براش گردن کلفتی بکنه و نظرش رو بهش تحمیل کنه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2731
عزیزم امضاتو کامل خوندم خیلی زیبا بود🌷🌻🌼🏵🌹

زیبا نگاهته مهربون❤

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
گل گفتی  ابجی    

آفرین عزیزم چه چیز خوبی پیدا کردی...ذخیرش کردم...میزنمش توی امضا یادم.بمونه 

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
غیرت یکی از بیمارگونه‌تربن مفاهیمی هست که توی فرهنگ ما جاافتاده قرن ها به بهانه غیرت هر ظلمی دلشون ...

ببینید خانوم محترم هر کسی نظری داره نظر شما هم برای خودتون محترمه هیچ زن عاقل وبالغی هم نیاز نداره برای جلب توجه بدن نمایی کنه فرهگ و اعتقاد افراد هر منطقه ای متفاوته درضمن اگه کسیم با لباس زیر بره تو خیابون وظیفه ی شرعیمونه که امر ونهیش کنیم امرو نهی هم مراحل خودشو داره که اخریش با عمل و... هست خانومای مسلمونم نیازی به پوشش باز ندارن

2738
ببینید خانوم محترم هر کسی نظری داره نظر شما هم برای خودتون محترمه هیچ زن عاقل وبالغی هم نیاز نداره ب ...

امرو.نهی...بخدا الان اگه کسیو بخوای امرو نهی کنی میخوردت......کی گوش میده خواهر من....چنان گارد میگیرن که ماله خودمه دوست دارم بع توچه که از حرفت پشیمون میشی باید عذر خواهی هم بکنی

امرو.نهی...بخدا الان اگه کسیو بخوای امرو نهی کنی میخوردت......کی گوش میده خواهر من....چنان گارد میگی ...

ببخشید کاربر اقا هستم بله درست میگید خیلی حرف شنیدم.....حتی سر اینکه بهشون میگی ماسک بزن اما چه میشه کرد مجبوریم از این گوش بشنویم از اون یکی....

ببخشید کاربر اقا هستم بله درست میگید خیلی حرف شنیدم.....حتی سر اینکه بهشون میگی ماسک بزن اما ...

آقا😑😐😑😐😑😐😑بله برادر من...

زنش با شورت  تو بغل یک مرد دیک تو دریا عکس گرفت خود شوهره گذاشته پست اینستا 🤪

یاد یکی از دوستام افتادم‌ با شوهرش و دوستش و شوهر دوستش رفته بودن لب دریا نمیدونم کدوم کشور بودن. با شورت همشون وسط دریا بودن عکس گرفته بودن اومده بود به من نشون میداد.

غیرت یه موضوع از رده خارجه که فقط فرهنگهای عقب مونده هنوز ارزش میدونن، توروخدا یه دو تا کتاب فمینیست ...

تورو خدا با این دلیلا باعث از بین رفتن ارزشا نشید. غیرت خوبه زن و شوهر باید برای هم غیرت داشته باشند. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706