2737
2739
من نگفتم حجاب اجباری، حرفی از بهشت و جهنمم نزدم، منظورم حفظ حریم هاست، طرف متعهله بعد هفت قلم آرایش ...

از نظر من اگه خودش اینطوری خوشحاله اره خوبه یاد بگیریم شادی رو از دیگران به زور نگیریم 

ممدصغرام بلع درسته همون عفت زجه زن  اینم کاربریه دوستمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه فک میکردن مرده کشته زنه رو  همه دنبالش میگشتن برادرشم دوست  همسرم بود ینی بیچاره پ ...

وایی...بیچاره مرده.....

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2731
اگر قرار کسی دستمالی کنه که اصلا غیرت نمیخواد انسانیتو عقل هم کافیه ولی اگر صرفا به خاطر پوشش و رقص ...

شما میگی کسی که زنشو نیبره مهمونی و پارتی و نشروب و سیگار و هزارتا کثافتکاری دیگه میکنن زشت نیست و داری این چیزا رو عادی جلوه میدی.تو پارتی که همه مستن حواسشون به ناموسشون هست؟؟؟؟ 

اصلا معنی این رفتار چیه؟ تو اروپا هم چیزایی که اینقدر عادی جلوه میدید خیلی پسندیده نیست.بعد اینکه چرا یه مرد باید کیف کنه از مشروب خوردن و لختی پوشیدن زنش جلوی بقیه؟؟؟؟ این ته ته ته بیغیرتی و لاشی بازیه

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
از نظر من اگه خودش اینطوری خوشحاله اره خوبه یاد بگیریم شادی رو از دیگران به زور نگیریم 

شادی دیگه ای نیست باید با تحریک کردن مردها باید خودشو شاد کنه، همچین ادمی بلانسبت مریضه

اللهم عجل لولیک الفرج
نه شما مختاری‌ ولی یادبگیریم که به کسی هم کاری نداشته باشیم و انگ نزنیم فرهنگا فرق داره 

شمام یاد بگیر فحشا رو ترویج نکنی.....این چیزا توی خود اروپام جا نیفتاده.......زیادی روشن فکر.بودن کار دست آدم میده

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2738
شما میگی کسی که زنشو نیبره مهمونی و پارتی و نشروب و سیگار و هزارتا کثافتکاری دیگه میکنن زشت نیست و د ...

شمارو که به زور نبردن ۲ نفر دیگه اینجورین به شما که کاری ندارن  شمافرهنگت ودیدت و طرز فکرت فرق داره چرا به بقیه انگ میزنی

شمام یاد بگیر فحشا رو ترویج نکنی.....این چیزا توی خود اروپام جا نیفتاده.......زیادی روشن فکر.بودن کا ...

والا تو اروپا نه مشکل حجاب هست نه پارتی رفتن نه بوسیدن و عکس گرفتن با غریبه ها نمیدونم چیو میگید جا نیوفتاده

والا تو اروپا نه مشکل حجاب هست نه پارتی رفتن نه بوسیدن و عکس گرفتن با غریبه ها نمیدونم چیو میگید جا ...

فکر نمیکنم هیچ مردی دلش بخواد زنش بره توی بغل یکی دیگه.....حالا مردای شما چه جورین نمیدونم.........حتی همون اروپایی.....

شادی دیگه ای نیست باید با تحریک کردن مردها باید خودشو شاد کنه، همچین ادمی بلانسبت مریضه

مردی که با رد شدن از خیابون تحریک بشه بره بمیره خدا نابودش کنه محوش کنه هیچ فکر کردی که زنام ادمن و اونام حس دارن ؟همونقدر که تخریک شدن نرا مهمه مال زنام مهمه نمیگم برن خودشونو هواله این لاشی و اون لاشی بکنن ولی پوشش یه چیز شخصیع مریضم اونیه که با صدای زن تحریک میشه این دنیا مشکل داره انقد گفتید مردا تحریک نشن خودشونم باورشون شده که با ناخن قشنگ و مانتوی خوشگل باید تحریک بشن جمع کنید لین حرفای یه قرون دو هزاری تونو سرجدتون

ممدصغرام بلع درسته همون عفت زجه زن  اینم کاربریه دوستمه  
فکر نمیکنم هیچ مردی دلش بخواد زنش بره توی بغل یکی دیگه.....حالا مردای شما چه جورین نمیدونم.........ح ...

اگر با منظور و غرض باشه آدم فضاییا هم خوششون نمیاد ولی اگر دوست باشن کنار ساحل با هم عکسم میگیرن و شوخی میکننن میگن میخندن مثلا دوستم سوئد اون یه دوست سوئدی داره که دوست دوران بچه گیش تا الان باهاش دوسته دختر هم ازدواج کرد اما دوستش که پسر هم هست تو اکثر تفریحات کنارشونه ساحل هم میرن عکسم میگیرن نمیدونم چیو میگید حل شده نیست

شمارو که به زور نبردن ۲ نفر دیگه اینجورین به شما که کاری ندارن  شمافرهنگت ودیدت و طرز فکرت فرق ...

کدوم انگ. من نه خودم تو این فازا هستم نه همسرم. خیلی هم امروزی هستیم و همیشه به روز زندگی میکنیم. اما وقتی عقل و منطق میگه اینکار درست نیست هودمون و گول نمیزنیم و حرمتها را زیر پا نمیزاریم

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
2706