2737
2739
عنوان

خواستگار خواهرم

219 بازدید | 8 پست

دوستان من خواهرم ۲۶ سالشه بعد یه خواستگاری تازگی براش اومده که این اقا وضعشون معمولیه ولی خب خودش هم کارمنده و توی بانک کارمیکنه و خانواده خوبی هم دارن 

اما مشکلش اینجاست که قبلا بیماری سرطان روده داشته بعد الان خوب شده بعد از کلی شیمی درمانی و عمل و این چیزا 

حالا خواهره من میگه من میترسم باهاش ازدواج کنم یوقت بیماریش روی بچه اثر بزاره 

چون حتی پدرش هم دچار سرطان بوده و انگار ژنتیکیه توی خانوادشون

به نظرتون احتمال داره بچه این اقا هم در اینده بیمار باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

توی وراثت احتمالش هست عزیزم. من یه خواستگار داشتم مشکل کلیه داشت باباش و مادربزرگشم همین مشکلو داشتن مادربزرگش دیالیز میشد راستش ترسیدم جواب رد دادم ولی کلا نمیشه از وراثت فرار کرد بالاخره توی هر خونواده ای یه چیز ارثی پیدا میشه که آدم خوشش نیاد.البته این مسئله هم خیلی مهمه خدایی

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀