2737
2739

بندانداز برقی خوبع 

بعدم بلد باشی بند انداختنو میتونی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من میبندم ب شست پام و تاب میدم دور دستم خودمو اصلاح میکنم ، پشت و لب و پیشونیم خیلی تمیز میشه و صورتم رو ک باس کج کنم چشمام اذیت میشن برا همین اغلب برا صورتم میرم آرایشگاه ک تمیز بگیره

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738

نخ رو ببند شصت پات ادامه نخ رو دور دستت بچرخون مثل وقتی که به گردن میبندی یه اینه هم بذار روبروت  من سالهاست اصلاح و ابرو ارایشگاه نمیرم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706