2737
2734

ی خانومی هس ک با۳تا بچه ۹و۳و۱ ساله از شوهرش داره جدامیشه  سرپناهیی نداره و کمیته ب این ادم کمکی میکنه؟خیلی ناراحتم واسش 

شوهرش ی چیزی مصرف میکنه ک بهش نسبتای بد میده و از خونه پرتش کرده بیرون..😔😔توروخدا براش دعاکنید خدایا خودت بهش کمک کن 

لطفا اگ میدونید بگیدچجوری کمکش کمم

نمیدونم

امیدوارم خدا کمکش کنه

احتمالا بهزیستی و خیریه ها بهشون کمک کنن

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اورژانس اجتماعی   ۱۲۳

بھزیستی 

کمیتہ 

خیرین 

محسنین 

خیلی ھست ولی خدا میدونہ چجوری باید متصلشون کنی 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2738
کاش روش جلوگیری بلد بود ...

الان بلدم نباشی تو مراکز بھداشت و خدمات اجتماعی آموزش میدن 

کاش فکر میکرد 

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
الان بلدم نباشی تو مراکز بھداشت و خدمات اجتماعی آموزش میدن  کاش فکر میکرد

بخدا نمیدونم چرا از همچین ادمی اصلا بچه دارشده اونم ۳تا .امامن ناامیدش نکردمو باش گفتم ماهیو هروق از اب بگیره تازس.اخه میگم برنگرده یهو...از اول مشکل داشتن باهم

واقعا؟ازکجامیدونی توروخدا اطلاع دارین خبربدین 

من مامان بابام جدا شدن چند سال پیش منو خواهرم پیش مامانم بودیم مامانمم تحت کمیته ولی کمکی نکردن چن ماه یبار شاید زنگ میزدن مامانم میرف یه روغن سرخ کردنی دوتا بسته سویا و یه بسته ماکارونی همینقدر محدود بهش میدادن یکی از همین دوستای مامانم بهش زنگ زده بودن که بیا مبل گرفتیم برات ببر وقتی رفته بوده یه چهار پنج تا صندلی مبلی درب و داغون پاره داده بودنش وای من عکسشو دیدم انگار از کنار خیابون برداشته بودن هرچی بگم داغون کمه بیچاره میگفت کلی از همین مبل برای خودشون فیلمبرداری کردن اخر فروختش ۱۰۰ تومن کلا همینجورن چیزی نمیدن

ما اونجوری که دلمون میخواست زندگی نکردیم..!اونجوری زندگی کردیم که مجبور بودیم:))🍂
2706