2737
2739
عنوان

علت دیدن خون هنگام نزدیکی

2091 بازدید | 26 پست

سلام دوستان شبتون بخیر،دوستان من یه چند ماهه تو اقدامم و حدود ۸-۹ روز بعد از تخمک گذاریم موقع رابطه ی جنسی متوجه چند قطره خون شدم،کسی همچین وضعیتی داشته؟ الانم یه کم زیر دلم درد میکنه😔 تا حالا اینجوری نشدم ،تروخدا کسی تجربه داره بیاد بگه ممنونم

برای کوچولوی من صلوات بفرستین تا سالم به دنیا بیاد❤️😘🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنون موقع نزدیکی دیدی؟ من فک کردم ۸ روز بعدش دیدی

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ارامش زندگی و حاجتم یه صلوات بفرستین... خدایااااا شکرت منم مامان شدم. خودت نگهدار و مواظب تو دلیم باش.
2728

من شدم موقع نزدی‌کی لک میشدم گفتن علائم تخمک گذاری من ۳ سال اقدام بودم و دقیقا بعد این اتفاق باردار شدم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
شاید لانه گزینیه

خدا از دهنت بشنوه،آخه فقط همون دوسه قطره بود تموم شد...ترسیدم دلم میخواد برنم سونو ولی پزشک ها سونو نمیکنن اگر باردار نباشی،بخاطر کرونای لعنتی

2738
میتونه زخم رحم باشه

قبلا چند سال پیش زخم داشتم درمان شدم،اگر زخم داشتم موقع نزدیکیباید درد داشته باشم که اصلا ندارم

2706