2737
2734
عنوان

مستاجرها نباید زندگی کنن؟

1259 بازدید | 87 پست

ما یه خانواده چهار نفره ایم سه ماه میشه تو این خونه اومدیم وقتی از این خونه خوشم اومده بود و داشتم با صابخونه به توافق میرسیدم که صابخونه ازم پرسید چند نفر هستید گفتم چهار نفریم گفت ماشاءالله زیادم که هستی

به نظرم آدم خوب و منطقی ای میومد

اما تازه فهمیدم بر خلاف اون چیزی که نشون میده هستش

اون طبقه اول میشینه من طبقه سوم 

چند روز پیش یه تابلو فرش خریدم هی با خودم دل دل کردم بزنم به دیوار یا نه آخه مستاجر قبلی جای سوراخ ساعتی که به دیوار زده بود رو پُر کرده بود منم از اونجا بود که فهمیدم صابخونه خیلی حساسه به خونه ش

خلاصه همین چهار ساعت پیش زنگ زدم بهش بگم که میخوام تابلومو بزنم به دیوار خیلی راحت گفت چی بگم والا میشه نزنی گفت چرا خریدی حالا هر خونه ای میری باید خونه رو سوراخ سوراخ کنی

خیلی مِن و مِن کرد آخرش با اِکراه گفت بزن ولی دفعه آخرت باشه

من گفتم ما مستاجرا وسایل داریم اما خُب خونه نداریم 

خیلی حس بدی داشتم وقتی قطع کردم بهش اس زدم گفتم خانم فلانی پشیمون شدم تابلومو نمیزنم 

دلم گرفت گریه کردم

دوباره بهش اس دادم خیلی ناراحت شدم ما مستاجرها دل نداریم

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید، پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب گفته بزن دیگه، بالاخره اونم خونشه دوست نداره میخ میخی بشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728

والا خونه رو اجاره کردی سالم گرفتی سالم میدی به بقیه اش چکار داره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738
2706