2737
2734
یعنی حتی تقویت هم نمیکنه  کندر دم کرده

والا چند روز پیش برنامه طبیب اینو می‌گفت.

خصوصا بخور جوش شیرین،میگفت بستگی ب شرایط بیمار داره،ممکنه کسی دوز زیادی استفاده کنه و این خودش ریه رو ضعیف می‌کنه.پس من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنم بهتره.

پزشک میگفت

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دگزا رو دکتر نوشت.گفت چون تازه متوجه شدید و اولشه دگزا بخورید.واس پیشگیری از التهابه فک میکنم. د ...

این عسل و دارچین و زنجبیل هم دکتر گفته بهتون

خب ادم ممکنه بگیره ولی علایم خودشون و دیرتر نشون بده

از کجا باید بفهمیم کجای گروناییم ک دگزا اثر داره یا نه

2731
این عسل و دارچین و زنجبیل هم دکتر گفته بهتون خب ادم ممکنه بگیره ولی علایم خودشون و دیرتر نشون بده ...

خب داداش من دکتر رفت،شرح حالشو پرسید دیگه دگزا نوشت و ...

آره عسل و دارچین و زنجبیل هم پزشک برنامه طبیب گفته.پاکسازی می‌کنه.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740
نمیدونم فعلا ک خفیفن.خیلی میترسم.منظورم از خفیف اینه ک ریه درگیر نشده‌ولیخب خیلی اذیتم.مامانم سر درد ...

ننرس عزیزم . فقط رو‌حیه بده و دعا کن. ولی خیلی باید بهشون برسی خیلیییی. 

فقط استراحت کنن و بخورن .حتی زیاد واینستن. مایعاتم زیاااد.‌

من پدر و برادرم شدید بودن. اول بیشتر به پدرم رسیدم. بهتر شد زودتر. ریه اش هم درگیر شد ولی زیر سی درصد 

برادرم و‌خانمش هم بودن؛ کمتر به اونا رسیدم. چون بیشتر تو‌فکر پدرم بودم. برادرم ریه اش ۶۰ درصد درگیر شد. دبگه به اونم خیلی رسیدیم و دو سه روزم بستری شد.‌

هر دو تو‌خونه اکسیژن داشتن. پدرم دیگه بهتر شد ولی داداشم هنوز اکسیژن داره. 

مادر و دو برادر دیگم هم خیلی ساده گرفتن.‌شبیه سرماخوردگی.

اصلا خیلی مریضی عجیبیه. یه لحظه غافل نشو مدام بهشون برس. نزار هیچ کاری بکنن.   یعنی فک کن من حتی بعضی نصفه شبا هم دارم  اشپزی میکنم و براشون میفرستم. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

هنوز دکترا ویتامین دی میدن؟!! اشتباهه این باعث بدتر شدن و طولانی شدن سیر بیماری میشه، لبنیات و کلسیم و ویتامین دی و زینک و ویتامین ب ممنوع هست، ویتامین سی فقط مجازه، سیب و زیتون سبز و هویج و گوجه کبابی و قرص ان استیل سیستئین هم برای ریه، و شربت نوسکاف برای سرفه، مویز و زرشک روزانه، برای اسهال زرشک سرد باشه قابضه، اینا رو دکتر محمدپور تو پیجش کامل توضیح داده و کنار گذاشتن ترس، دگزا هم من یسری انفلوآنزای بدی داشتم دگزا زدن بدتر شدم کلی بیماریم طولانی شد و عذاب کشیدم، برای دردهای معده هم فاموتیدین خوبه میدن، توکل بر خدا 

همه از کرونا ترسیدیم خدا میدونه کی تموم میشه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2706