2737
2734
برای گلو درد خوب شدن پدر مادرتون  بدن درد هم داشتن؟

بله تیر ماه مریض شدن الان دیگه خوبن کلو درد رو نمیدونم ولی بابام ریش کمی در گیر بود سرفه داشت  بدن درد داشت  و باور میکنی هنوز بعد این همه مدت هنوز میاد سراغش بیشتر مایعات بخورین دمنوش یا آب هویج 

به من آزیترومایسین وناپروکسن وشربت تئوفلین واستامینوفن ۵۰۰ ویتامین سی وویتامین استیل سیستئین

الان کامل خوب شدی

بدن درد هم داشتی ؟شوهرم از دیشب بدن درد داره

هفته پیش ی جای شلوغ رفته بوده با پدرم ی کار اداری استرس گرفتم نکنه چیزی باشه بیشتر برای پدر مادرم ک مریضی قلبی هم دارن

ازیترومایسین وفکر کنم برای گلو و سرفه میدن 

استامینوفن و برای بدن درد 

ویتامین هم برای تقویت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دگزا برای بدن درد ؟ شوهرم از دیشب بدن درد داره  منم مایعات و دم نوش و استامینوفن و ویتامین دی ...

نه دگزا رو دکتر نوشت.گفت چون تازه متوجه شدید و اولشه دگزا بخورید.واس پیشگیری از التهابه فک میکنم.

دگزا همون هفته اول جواب میده.بعدش اثر معکوس می‌ذاره

آب هویج خوبه.صبح ناشتا ی قاشق چایخوری عسل و پودر زنجبیل و دارچین مخلوط کنید بخورید.یعنی کلش باید ی قاشق چای خوری شه.

مایعات گرم بخورید

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2728
اب سیب و اب هویج هم حتما بده. بیشتر اب سیب لبنیات اصلا نخورن اب پرتقال و لیموشیرین اصلا نده

وااایییی مامان و داداش من ک لیمو شیرین زیاد میخورن

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2740
وااایییی مامان و داداش من ک لیمو شیرین زیاد میخورن

آمپول ویتامین سی بزنن. ولی اینا رو‌نخورن. البته شاید خفیفن

پدر و برادر من بد بودن. 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مسکن برای کوفتگی (ناپروکس) چرک خشک کن برای عفونت های ثانویه (آزیترومایسین)  من با وجود خوردن ...

الان دیگه خوب شدی 

پس ب جز تامینوفن و ازیترومایسین بیشتر ویتامین برای تقویت میدن

باید مولتی ویتامین بخرم

عزیزم شما چند روز گرفتار بودید!؟ الان مامانم گوش درد و گلو درد داره.دو روز پیش فکش و سقف دهنش هم بش ...

من و مامان بابام هرسه با هم گرفتیم ۱۰ روز علائم متفاوت و دردناک 

یعنی هر روز یه جور بود

ی روز گلو درد 

ی روز تب و لرز

بعد ده روز هم حس بویایی و چشایی رو از دست دادیم و هنوز بعد یک ماه ضعیفه حس بویاییمون 

و سرگیجه گاهی اوقات

نگران نباشید فقط تغذیه خوب تو این دوران مهمه

آمپول ویتامین سی بزنن. ولی اینا رو‌نخورن. البته شاید خفیفن پدر و برادر من بد بودن. 

نمیدونم فعلا ک خفیفن.خیلی میترسم.منظورم از خفیف اینه ک ریه درگیر نشده‌ولیخب خیلی اذیتم.مامانم سر درد داره و گوش درد و گلو درد.یعنی گردن ب بالاش خیلی اذیتم.

داداشم بی حالیو ضعفو سر درد و گوارشش بهم ریخته.

خیلی میترسم.

2706