2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره فک میکنم مرده است 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

هنوز خیلی بزرگ نشده ک بخواد صدا بده حتما، روغن زیتون بزن چن ساعت بمونه مثلا شب تا صب با شونه شپش باید از داروخونه بخری کامل شونه کن همشون در میان

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
چی شده عزیزم

من متوجه شدم تو سرم تخم شپش هس ولی مردس بعد این یعنی دیگه فعال نمیشن خطری نداره؟ یا چی 

بعد اثلا سپش ندیدم تخماشونم کم بود ۹۹درصد دراور مامانم ولی دارم میمرم اصلا خوابم نمیبره حس میکنم ی چی تو لباسامه😭😭

2738

ن عزیزم نمی‌دونم شایدم کوچیکن ک صدا ندارن از بین ببرشون زودی بعدم همه ملافه و شالاتو با آب جوش بشور و آفتاب پهن کن داروشو داروخونه داره 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼