2737
2734
عنوان

کاش میشد فراموشش کنم🖤

651 بازدید | 33 پست

دلم واسه داداشم تنگ شده

خنده هامون

وقتی پلی استیشن بازی میکرد و غذا میخورد

بچگیامون یواشکی تنقلات خوردن

عمیقا دلم میخواد یکیو بغل کنم گریه کنم فقط

از این همه تنهایی و حس کمبود شخصیتی خسته شدم😔

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

روحش قرین ارامش 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
روح شون قرین آرامش الهی چرا فوت شدند؟

تصادف  

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
الهیییی  مگه چی شده؟

فوت کرده

دلم خیلی گرفته

2740

فوت کردن؟؟؟

چقدر تلخ...

روحش شاد،صبور باش،به این فکر کن جای بدی نرفته...

الان ماها خیلی اینجا آرامش داریم و گل و بلبله؟؟؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
فوت کردن؟؟؟ چقدر تلخ... روحش شاد،صبور باش،به این فکر کن جای بدی نرفته... الان ماها خیلی این ...

میدونم باید صبور بود ولی دوست دارم یجا وایسم داد بزنم 

حس میکنم ته خط رسیدم

منم برادرمو تو ۱۶ سالگی از دست دادم     هیچوقت فراموش نمیشه

هیچوقت😔

میدونم باید صبور بود ولی دوست دارم یجا وایسم داد بزنم  حس میکنم ته خط رسیدم

هیچ غمی پایدار نیست،میگذره...

چند وقته فوت کردن؟

هیچ غمی پایدار نیست،میگذره... چند وقته فوت کردن؟

۲ ماه و نیم تقریبا

۲ ماه و نیم تقریبا

پس داغتون تازست😔صبور باش،میگذره مطمئن باش🥰

الان جاش عالیه اونجا...

اون باید نگران ما آدما تو این دنیا باشه،گرونی،کرونا،فقر،ظلم...

2706