2733
2734

با یکی از  اقوام تو یه خونه هستیم طی دو سالی که اینجام طلا هام کم کم گم شده لباسای بچه هام کم کم گم شده 

اعصابم داغونه نمیتونم کاری کنم حتی جوریه که کلیدو عوض کنم بازم راهش بازه به خونمون راحت جایی نمیتونم برم همش فکرم مشغوله

شما بگید من چیکار کنم

خدايا کمکم کن زندگیمو بهتر کنم واسه ارامشم یه صلوات میفرستی دوستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا کلیدو عوض کن از کجا میخاد بیاد

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده
2731

مچشو بگیر تنها راهه دوربینی چیزی جاساز کن

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2738

من اینجوری بودم. اینقد بهم گفتن تحمل کن چون اقوامه پای آبروی خودتم گیره و اینا

آخرش یبار اینقد عصبی شدم تو مراسم خیلی بزرگی که کل طایفه بودن ساعتم از دستش دراوردم و گفتم این ساعت منه که یسال پیش دزدیدیش. بخوای فاکتورشم برات میارم. قبول کرد و معذرت خواهی کرد جلو همه هم آبروش رفت. دیگه وسایل منو ندزدید

تلاش میکنم برای سرنوشت 
به گوشش برسون داری میری بیرون .ولی نرو مچشو بگیر . چجوری میاد خونتون؟

چون رفت وامدمون زیاده به هیچ عنوان نمیتونم قطعش کنم تا حالا کلی طلا ازش برده دلم میسوزه واسه طلاهام

خدايا کمکم کن زندگیمو بهتر کنم واسه ارامشم یه صلوات میفرستی دوستم❤
2706