2737
2734
عنوان

کیک تولد دخترم 📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2607 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون قلبا دیگه نذار

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2728
یکم عصبی شدم هم اینکه خیلی وقت گرفت هم اینکه خامه آب شد و دیگه فرم نگرفت منم تاحالا اینجوری کیک در ...

اره کار با خامه حرفه ای نباشی و سریع انجام ندی سخته😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من عکس کیک بفرستم نظربدی؟ کلاس رفتی؟؟؟

بفرستین 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خیلی قشنگه ولی کاش به جای زرد خامشو یه رنگ دیگه صورتی یا کاکاعویی میزدی

صورتی اخه کیک چند روز پیشش بود.. تولدش تو صفر بود ک چون شهادت بود بدون اهنگ گرفتم روز اصلیشو.. بعد از ماه هم یدونه برای دل خودمون با رقص در کنار خانواده فقط..

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2740

خیلی خوب شده⁦❤️⁩

ولی خب جا داشت بهترم بشه⁦❤️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
@کیک_شوکولاتی  هیچ کلاس و اموزشی نداشتم یک دنیا ممنون تمام نکات یادم میمونه. عالی بود حرفاتون

کیک تولد دوسالگی دخترتون مطمئنا خیلی خیلی بهتر در میاد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خامه کشی اصلیت نباید بدنه کیک پیدا باشه  اون شره ها باید تک و توک بیاد پایین ولی از شما خیلی ز ...

منم بفرستم نظر بدین😁

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706