2733
2734

منوامروز امتحان کردم   ده ثانیع بعدش ی کف باسرعت زدبالا...بنظرتون راسته

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

چرته

من  حامله نبودم  کف کرد .

اصلا  بخاطر  اسید  باز بودنه 

برو بی بی چک  بخر

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرته من  حامله نبودم  کف کرد . اصلا  بخاطر  اسید  باز بودنه  ...

مطمئنی  کفش باسرعت اومد بالا

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2728
مطمئنی  کفش باسرعت اومد بالا

بله مطمئن

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
چ جالب  من جوش شیرین رو شنیدم ک کف میکنه و خمیر دندون هم رنگش عوض میشع

ولی من جلوگیری با کاندوم داشتم حتی قرص اورژانسی هم خوردم واقعا گیج شدم چطور باردار شدم

ولی من جلوگیری با کاندوم داشتم حتی قرص اورژانسی هم خوردم واقعا گیج شدم چطور باردار شدم

نه بابا رو ‌‌ این تست حساب نکن بی بی چک بزن یا ازمایش خون بده عزیزم خیالت اینجوری راحت تره

2738
ینی چی؟ چطوریه؟

داخل ی لیوان یک بار مصرف نصفش وایتکش میریزیم بعدش ادرار میریزیم روش

نه بابا رو ‌‌ این تست حساب نکن بی بی چک بزن یا ازمایش خون بده عزیزم خیالت اینجوری راحت تره

بی بی چک هم زدم صب ی هاله خییییییلی کم رنگ ک ب زور میش دید رو دیدم از ی نفرپرسیدم گفت مثبت ولی اولاش اینطوره

میگی کاندوم زدم قرصم خوردم دیگ چطور بارداری.چند روز از وقتت گذشته؟

هنوزازوقتم نگذشته..دو یا سه روز دیگ موعدمه..حالت تهوع بسیار شدید

2706