2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر دو یه عشق متفاوت دارن

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
2728

قطعا بچه هام 

خودمم کمتر از بچه هام دوست دارم چه برسه به همسرم ،،🤭

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2740

اول  بچه هامو 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
چه سوال مزخرفی عشق به فرزند با عشق یه همسر کاملا متفاوت هستن  مثل بچه بودیم نگفتن باباتو بیشتر ...

خیلی سواله بیخودی بود ادم عذاب وجدان شدیدی میگرفت من همیشه مامانمو بیشتر دوستداشتم ولی همیشه میگفتم دوتاتونو همیشه ام مامانم میدونست الکی میگم

2706