2737
2739
چراااا انقد تاپیک زدییی خببب😅😅

چرا نزنم قشنگ جان؟ 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه کن اخههههههه آشنا پیدا شد🤦‍♀️ ممکنه عکسم و بردارن از من شنیدین دیگه عکس نزارین  همین چ ...

نه بابا اشنا کجا بود اونو الکی گفتم من😅😅

اره ازنم حرفیه

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2731
نه بابا اشنا کجا بود اونو الکی گفتم من😅😅 اره ازنم حرفیه

نمی دونم وقیح می شناسی یا نه 

ولی عکسای مردم و آلبوم می کرد 😁

یکی اومده بود می گفت لطفا عکس لوله بخاری من پس بده 😁

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
عزیزم اون همه ادم چراالکی بمن گفتی

به من می گفت که الان شیش تا سکته رو باهم زده بودمممممممم😬

2738
یه موقع اشنا اینا بود تو سایت...

می خوان از روی شعر های مولانا شناساییم کنن قشنگ جان؟ 😁

[QUOTE=161458870]نمی دونم وقیح می شناسی یا نه  ولی عکسای مردم و آلبوم می کرد 😁 یکی اومده بود می گفت لطفا عکس ...[/

اره میشناسم😂😂😂خیلی باحاله اون😂😂😂اونسری داشت تو سایت چت میکرد دیگه جدیدا میاد البوم منتشر نمیکنه میگه ترک کردم😂😂

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
اخجووون اره من دارم حیف میشم😂😂😂😂من،دورتبگردم عشق مننییییییاااا تو لعنتی خوشبحال ابوالفضل توام😂ا ...

خوشگل منییییییییییییییییییییییییی توووووووووووووووو

دقیقا

خوشبحال ابوالفضل تو کهیه دختر شبیه تو اخلاقش خوب و یه چهره ی ماهی مثل تو داره            

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
خخخ مرسی خرچه تپلی چیه 

کو ندیدم

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2706