2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من میزنم اول سه تار یاد گرفتم دوسالی هست سنتور کار میکنم چطور مگر دوستی ؟؟؟؟

وای چه خوب😍کلاس رفتین؟حتما باید کلاس رفت براش؟چه سنتوری باید گرفت؟

2740
برای ما تکراری شده ، دیگران بیشتر دوست دارن، ما در اتاقشو میبندیم طفلکی😅🙂

آخی😍🥺قدرشو بدونین خو

خدا نیاره اون روزارو ولی یه روزی دلتون تنگ میشه واسه همین صداها❤🌱

وای چه خوب😍کلاس رفتین؟حتما باید کلاس رفت براش؟چه سنتوری باید گرفت؟

خب اولین سازو همیشه باید سعی کنی باکمک استادت بگیری من دوسال پیش استادم معرفی کرد خریدم برایرکلاسم باید ببینی توانائیت درچه حده ولی تمرین زیاااااااد میخواد بخصوص وقتی میخوای ریز بزنی ولی صداش قشنگه حس خیلی خوبی داره برو رفیق خوشت میاد من مطمئنم 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
خب اولین سازو همیشه باید سعی کنی باکمک استادت بگیری من دوسال پیش استادم معرفی کرد خریدم برایرکلاسم ب ...

من عاشقشم😍اما نمیدونم اصلا کلاسشو چجوری باید پیدا کنم که شهرمون داشته باشه یانه🥺

من عاشقشم😍اما نمیدونم اصلا کلاسشو چجوری باید پیدا کنم که شهرمون داشته باشه یانه🥺

تو نت سرچ کن نظراتو بخون  راحتتر انتخاب میکنی بعد اسم خیابونتونو بده اموزشگاهای موسیقی نزدیک به محل رندگیت میاره 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
تو نت سرچ کن نظراتو بخون  راحتتر انتخاب میکنی بعد اسم خیابونتونو بده اموزشگاهای موسیقی نزدیک به ...

چه مدت تار میزدی و 

منم مبتدی سنتور میرن بعدش میخوام بدم تار ؟؟؟؟ چه مدت سنتور بدم کافیه

فقط لطف خدا