2737
2739
عنوان

صبحونه چی میخورید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 143 پست

من صبانه هر چی بخورم زده میشم

مثلا فقط چن روز اولی که مامانم مربا درس کرده کره مربا یا خامه با مربا میخورم

فقد چن بار شیره ارده

با تخم مرغ اصلا یادم نمیاد صبانه خورده باشم

ولی اگه یه روز صبم نشه که چای شیرین و پنیر بخورم تا شب حتما باید بخورم    

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا کورن فلکس

بچه هم خودتونید😬

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
جودوسر پرکی که گفتمم گرمه. باهم مخلوط میکنم رو حرارت هم میزنم تا لعاب بندازه.

یعنی جو پرک و رو گاز تف میدید؟بعد تو خوراک لوبیا میریزید؟؟

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2728
هتل های استانبول 😢😢😢 یادش به خیر  دیگه نمیشه رفت

هعیییییییی 🥺

الان زمینی هم دیگه نمی شه رفت ترکیه... 🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2740
من صبانه هر چی بخورم زده میشم مثلا فقط چن روز اولی که مامانم مربا درس کرده کره مربا یا خامه با مربا ...

من بیشتر دوست دارم بجای چای آب پرتقال بخورم😍😍بله منم مربا و کره یکروز باز مجدد پنیر و گوجه.‌هر روز یک چیز باید باشه چون دلم و میزنه زود

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
نشنیدم چطوریه

به نام خداخرما رو تف بده. توش تخم مرع بشکن😁😁 خیلی سخت بود نه؟؟؟😂😂 بهش نمک و فلفل ام بزن. من عااااشقشم. مخصوصا که همراه لقمم ماست هم بخورم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خخخخ ن بابا جمعه ها اگ شوهرم باشه بربری و چایشیرین میخورم فقط 

😁😁 بربریت نوش جونت

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706