2733
2734
عنوان

صبحونه چی میخورید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 143 پست

املت 

خیار گوجع پنیر 

گردو 

حلوا شکری و کره 

عسل و اینام میخورن من دوس ندارم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

هرروز صبح  شربت آبلیمو عسل  قبل صبحانه.نون پنیر گردو خامه کره مربا ارده شیره املت پنکیک نیمرو در طی هفته

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
گاهی هم روز قبلش عدسی یا خوراک لوبیاچیتی درست میکنم صبح گرم میکنم میخورم.

من عاشق صبحونه گرم هستم. عدسی و خوراک لوبیا و حلیم و فرنی داغ اینا خیلی خوبن

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

تخم مرغ خرما ام واسه صبحانه میچسبه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
فرنی امروز درست کردم. داخلش یه کوچولو زعفرون هم ریختم. با خلال پسته و میوه جات هم تزئینش کردم. خیلی ...

فرنی چجوری درست میشه؟

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
کف و خامه چیه؟ شکر سیاه چیه؟ ☺️

تو مازندران با نِی هایی که جاهای مخصوص درمیاد درستش میکنن 

شیره نی رو میگیرن و کف درست میکنن یه چیز سفید رنگه شیرین و خوشمزست، اسمشو ما این میگیم شاید اسم فارسی چیز دیگه ای باشه 

شکر سیاهم ازهمین نی ها میگیرن یه جور دیگه درستش میکنن شکر سیاه میشه اونم برای تابستون خوبه چون طبعش خنکه 

به تازگی شنیدم تو اهوازن از نِی ها کف و شکر میگیرن

2706