2733
2734
عنوان

مامانای باردار بیاین

696 بازدید | 121 پست

خیلی دلم گرفته، حس میکنم تنهام،گاهی فکرای منفی در مورذ بارداری و زایمان و ... میاد سرمم خلوته نمیدونم خودم چجوری مشغول کنم،چیکار کنم؟؟؟ شمام اینجورین

کتابی که در زمینه اعتماد به نفس در بارداری باشه سراغ دارین،؟؟

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه مدت اینجوری بودم خودم رو با بافتنی مشغول کردم عروسک بافتم واسه نی نیم و لباس گرم .البته بگم بلد نبود نبودما از نت یاد گرفتم

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
2738

ببخشید که سوالتو با سوال جواب میدم ...علاعمتون بارداری قبل پریو دتون چی بود ..‌من این ماه اقدامم ...و چندروز مونده به پریودم کمردرد شدید دارم ...میتونه بارداری باشه ...ممنون میشم جواب بدی 

.. منتظر نی نی ..  

منم استرس زایمان و سلامت بچمو دارم😢

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
ببخشید که سوالتو با سوال جواب میدم ...علاعمتون بارداری قبل پریو دتون چی بود ..‌من این ماه اقدامم ... ...

بلع ممکنه باشه

من تکرر ادار،افزایش بزاق دهان،سرگیجه داشتم

خدایا شکرت
2706