2733
2739
وا خانم این حرفا چیه کردم تاوان کدوم کشک  هرکسی صلاح کار خودش رو بهتر میدونه  اتفاقا کسی ...

دقیقا من نمیدونم چطور اینا زندگی میکنند باااین طرز فکر پیش پا افتاده ناراحت کننده است 

مادرم ضربان قلب من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون دختر بود سقطش کردن؟! 

پروفایلت بامزس😃😄

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
این چه حرفیه شاید شرایط بچه دار شدن نداره من خودم سقط از عمد کردم تا الان باید هم افلیج شده باشم یا ...

من با تاوان دادن کار ندارم

ولی نمیدونم یه مادر با چه دلی بچه اش رو می کشه

بچه ای که روحش تمام و کمال شکل گرفته

ولی این مادر اجازه نداد جسمش تشکیل بشه

2728

اشنامون دو تا بچه داشت و سومی رو ناخواسته بادار شد اما سقط کرد و لوله هاشو بست

همون سال تو تصادف جفت بچه هاش فوت کردن و این زن دیگه هرکار کرد نتونست بچه دار شه و الان دیوونه شده 😔

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤

آره دیدم یکیو خودش سقط کرد بعدی رو که خودش خواسته بود باردار شد قلبش ایست کرد و نموند از طرفی خودش هم همیشه سردرد میگیره .

تازه واسه بعضی ها ممکنه برکت باشه اما با سقطش خودشونو از اون برکت محروم میکنن

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2740
وا خانم این حرفا چیه کردم تاوان کدوم کشک  هرکسی صلاح کار خودش رو بهتر میدونه  اتفاقا کسی ...

سقط جنین گناهه قتل نفسه

دیه داره

و هیچ فرقی با کشتن یه آدم نداره

همونه

و کسی که این کارو انجام بده قاتله

دقیقا من نمیدونم چطور اینا زندگی میکنند باااین طرز فکر پیش پا افتاده ناراحت کننده است 

همینطورین اینا 

حق هیچیو به زن نمیدن 

انگار خدا فقط اونجا نشسته همه رو بندازه جهنم و هعی تاوان تاوان 

این حرفا کدومه 

خدا خودش به بنده ش عقل داده که تفکر کنه و کار عاقلانه رو انجام بده 

از خدا یه موجود ترسناک و بدجنس میسازن فقط !

وای خدایا توبه من خیلی پسر دوس داشتم بچه اولم دختر شد دومی باز سونو دادم گفت دختره کلی گریه کردم حالم بد شد کمر درد دل درد گرفتم ترسیدم گفتم خدایا توبه غلط کردم فقط گفتم بچم طوریش نشع همون لحظه عاشقش شدم و خدا کرمش شامل حالم کرد بچع سومم پسر شد خداراشکر

خواهر من یه پسر ۱۵ ساله و دختر ۱۱ ساله داره باردار شد عمدی سقط کرد هنوز قلب بچه تشکیل نشده بود ما هر ...

🤕😥الان چطورن خواهر زادتون 

ورودی شمال به همه مسافرا ماسک والکل وقرص انگل میدن🐛😳یکی از مسافرا اعتراض کرده قرص انگل واسه چی میدین دیگه!! یارو گفته بخور حرف مفت نزن تو اگه کرم نداشتی موقع کرونا مسافرت نمیرفتی🤣.........بچه که بودیم بازیگوشی میکردیم الان که بزرگ شدیم فرقی نکرده فقط برعکس شده گوشی بازی میکنیم!!!😝😃....چه جوریه کشوری که بالاترین مبلغ صدقه در دنیا رو داره آمار بیشترین بلاهای جهان رو داره!!!! فک کنم صندوق ها خرابه🤔مسئولین رسیدگی کنن لطفا!...یا اینکه مسئولین خرابن!!!!صندوق ها رسیدگی کنین لطفا😄😐کاربر قدیمی ام 😊عاشقتم آقاییم❤
آره ..اگه پسر بود 7رور جشن می گرفتن ..

یکی از اقوام همین طوری بود دومین بچش چون دختر بود سقط کرد بعد موقع دفع جنین دیده بودن بچه پسره و سونو اشتباه تشخیص داده آی کونش سوخت .جنین چهارماه رو الکی الکی به کشتن داد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂