2733
2734

یاهم برعکس... اصلا وقتی خواب دیدن باردار بودین😍؟؟

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

من همیشه ۳ساله خواب بارداری میبینم ولی نیستم

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من حواب دیدم بچم دختره ولی پسر بود

من عمم خواب دید که دختر دارم که خییییییلی خوشگله.... دیگه خداکنع باردار باشم...... اخه شنیدم خواب زن چپ میزنع

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
من عمم خواب دید که دختر دارم که خییییییلی خوشگله.... دیگه خداکنع باردار باشم...... اخه شنیدم خواب زن ...

در واقع این اصلاح ( خواب ظن چپ است)

یعنی خوابی که بهش اطمینان نداری درست نیست

من یه بار خواب دیدم گوشم رو دوتا سوراخ کردم گفتند دختره بعد چند هفته دیدم تو خواب گفتند پسره...؟؟حال ...

من خودم اکثر خوابام برعکس اتفاق میوفته

برای بچم هم خواب دختر رو دیدم که خودم بدنیا اوردمش

یه بارم خواب دیدم یه پسر توپول و خوشگل تو گهواره بود که بچه خواهر شورهم بود و من تو خواب فک میکردم بچه خودمه و بعدش میفهمم نه بچه خواهر شوهرمه..

بچه خودم تو وافعیت پسر بود

⚘خدایا شکرت❣
در واقع این اصلاح ( خواب ظن چپ است) یعنی خوابی که بهش اطمینان نداری درست نیست

جدی... من فقط میخام باردار باشم...جنسیتش مهم نیست

من عمم خواب دید که دختر دارم که خییییییلی خوشگله.... دیگه خداکنع باردار باشم...... اخه شنیدم خواب زن ...

من همش تو خواب بچه میبینم ولی باردار هم نشدم

خواب من که چپه

خواب خوبم چپه

خواب های بدم فرداش عین خودش تعبیر میشه

تف به شانسم تف

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

مال من 

همیشه خوابه دختر می ببنم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706