2733
2734
عنوان

داروی گیاهی کرونا..بخاطر عزیزان بیمارتون پر بازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 7479 بازدید | 153 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ثابت کرد کرونا با تمام دردا و زخمایی ک به روح و جسم مردم دنیا وارد کرد در مقابل برای عده ای شد ...

عزیزم کشور جهان سوم هستیم. تو همین تاپیک ببین چند نفر به این چیزا اعتقاد دارن. تقریبا همه 

چجوری و چند بار در روز؟ مرسی

۲ بار در روز میذارین اب بجوشه وقتی جوشید حدود یه قاشق چایخوری جوش شیرین بریزین توش بذارین یه کوچولو بجوشه بردارین بخور بدین خیلی خوبه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2731
اينو يه عطاري گفت برا كرونا خوب نيست انگار سنتي ها هم با هم در رقابتن 

در بعضی موارد طب سنتی با طب اسلامی یک تفاوت هایی داره ،البته خیلی کم

البته این دارو دونوع زمستانه و تابستانه هست که باید دقیقا مطابق فصل مصرف بشه ، شاید باورتون نشه ولی چند ماه پیش یک مقاله انگلیسی چاپ معتبر میخوندم که دقیقا روی مواد این دارو تحقیق کرده بود و آخرش به این نتیجه رسیده  بود که خیلی برای تقویت سیستم ایمنی بدن موثره

من میگرن وحساسیت دارم برااونم خوبه؟

عزیزم اونو نمیدونم برا کرونا گفته بودن امتحان کردیم خیلی خوب جواب داد

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
زدم ولی خوب بچم شیرمیخوره ودس ت میزنه نمیدونستم کرونا دارم تازه قهمیدم  فک کردم سرماخوردم....و ...

ببخشید اگه کرونا کسی بگیره و به بچش شیربده اشکال ندارا؟ شمااز دکترتون نپرسیدیذ؟ 

امضا ندارم🙂اثر انگشت میزنم🤭
2738
زدم ولی خوب بچم شیرمیخوره ودس ت میزنه نمیدونستم کرونا دارم تازه قهمیدم  فک کردم سرماخوردم....و ...

ببین منم شیرمیدم درگیر شدم جای خوبتم جدا کن دوتا ماسک بزن شبم درنیار تاپیکم یزدم بروبخون

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
در بعضی موارد طب سنتی با طب اسلامی یک تفاوت هایی داره ،البته خیلی کم البته این دارو دونوع زمستانه و ...

اره خوبه ولي ميگفت براي كروناي شديد كه زده به ريه باعث مرگ طرف ميشه

ان شاءالله که نمیگیره موقع خواب اتاقتو جدا کن .من تو اتاق جدا میخوابم ماسک نمیزنم

اتاق دخترامه فقط که اونم تهویه نداره....همه تو حال خوابیم من چهار متر فاصله دارم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706