2737
2739

بخاطر کرونا عروسی نگرفتم اومدم خونم که بعد کرونا عروسی بگیرم تروخدا نگید چرا رفتی چون بااید میرفتم شوهرم اواره بود ۶ ماهه خونمم باردار شدم خواهرم خودش گفت الان دستتون خالیه من بهتون پول میدم برو اتلیه کلیپ بساز عکس بگیر لباس عروس بگیر برو ارایشگاه ک حسرت نشه برات منم ب شوهرم گفتم گفت بگیر ۳ ۴ ماهه میدیم بهش منم خیلی خوشحال بودم فردا میخواستم برم با اتلیه قرارداد ببندم خواهرم با اون یکی خواهرم صحبت میکرد گفت من ۱۵ تومن میدم شوهرت باهاش کار کنه ب من سود بده همونجا کارتشم داد ب شوهرخواهرم ب من گفت ۲ تومن از شوهرم میگیرم میدم برو کاراتو کن ۲ تومن حتی پول لباس عروسم نبود منم دیگ ازش نگرفتم همچیم کنسل شد از خواهرم توقع ندارم اندازه کافی حتی بیشتر از حد کمکم کرده فقط دلم شکست ینی لیاقتم ی لباس عروسم نبود حتی دلم برا بی پولیمون خیلی سوخت برا اینکه شوهرم ذوق داشت کارمون درست شده خیلی دلم سوخت جلوم خیلی خجالت کشید

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه زود حامله شدی حالا 

اصلا نمیخواستم سر اینم ۲ هفتس کارم گریس

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
2738

😞😞😞😔خانوما مامیایم تاپیک میزنیم میگیم یه روش پیشگیری بگید برا همین چیزاستا همتون فازه حضرت مریمی میگیرید توروخدا یکی به من بگه چیکارکنم حامله نشم تو دوماه سه بار قرص اورژانسی خوردم

بزار بچه ات به دنيا بياد بعد عروسي بگير اينجور خيلي باهال تره بچتم هر موقع عكساتونو ببينه بگه من كجا بودم ميگي همونجا 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
حالا اگ کرونا نبود شوهرت نمیخواست واست عروسی بگیره؟!! ابنقدر دست خاالی اومده جلو؟!!!

شوهدم نمایشگاه مبل زد کل سرمایش نزدیک ۴۰۰ تومن خوابوند اونجا بخاطر کروناام هیچکس عروسی اینا نگرفت کارش خوابید ماهی ۱۰ تومن فقط کرایه میده

2706