2752
2734
عنوان

لطفا بچه های ۱۵ ، ۱۶ سالتونو شوهر ندید😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 7064 بازدید | 353 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلوم نیست چی دادن به خورد مغزش...  نسل های بعدش با همین تفکر بزرگ می شن  تا یکی پیدا بش ...

مگه میشه بهشون بگی بالای چشمت ابرو 

میگن شوهر گیرت نیومده اینجوری داری میگی

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
2731

من یه دختر مثل قرص قمر دارم

تازه ۳ سالش شده 

وقتی به این فکر میکنم که ۱۲ سال دیگه خدایی نکرده بخوام شوهرش بدم دلم میخواد برم وسط خیابون و خودم رو بندازم جلوی اولین ماشین😐

من خودم ۱۵ سالم بود تازه پریود میشدم

کودک بودم...

موهام رو دو طرف سرم میبافتم و وسط کوچه با داداشم و پسر عموهام  و دختر عمه ام فوتبال بازی میکردیم

وقتی فکر‌میکنم یه دختر ۱۵ ساله قراره وارد یه زندگی بشه و رابطه جنسی داشته باشه و باردار بشه و زایمان بکنه مو به تنم سیخ میشه

شما رو بخدا قسم میدم بذارید بچه ها بچگی شون رو بکنن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

چرا اینجا هرکی ۱۵ سالگی ازدواج کرده میگ دکترامم گرفتم؟😐😂

دختر یکی از فامیل های ما ۱۶ سالگی ازدواج کرد ۱۷ سالگی طلاق گرفت😕😢

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
بعد از ازدواج چیکار کردین، درس و دانشگاه و شغل منظورمه ؟

درسمو که تا دیپام خوندم شوهدم اصرار داشت بخونم تا اخرش ولی خب طرز فکرم یه جور دیگه بود و فعلا دنبال یه حرفه هستم و خودمو مشغول کردم 

امااااا با اینکه عاشق شوهرم هستم و مشکلی باهم نداریم ولی مسعولیت زندگی رو دوست ندارم برای همین دوست داشتم تا اخر عمرم پیش پدر و مادرم بمونم 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
آره چون خودم ندارم ...و اصلا لذت نمی‌برم از زندگیم

🤦🤦🤦نزنید این حرفو.به خدا بعد بچه تازه یادتون میفته چه کارا باید میکردید و الان با بچه امکانش نیست لذت ببرید از زندگی بچه هم میاد به وقتش

@dastankhane93
😐گویا عاشق و معشوقن  

خیلی دوست دارم از یه کلمه استفاده کنم 

ولی نمی شه ادبم و می ره زیر سوال 

عاشق معشوققققققق؟

خدایا من و گاو بفرماااااااااااااااا

اینا هنوز دهنشون بوی شیر می ده بعد عاشق معشوق؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2706