2737
2734
عنوان

بچه ها پیشی داشتن خیلی خرج داره؟

153 بازدید | 15 پست

یه نفر بهم گفت سال اول فقط حدود 700 تومن واکسن هاش میشه. بعدش سالی 250 تومن فقط.

هزینه غذاش هم خشک ایرانی هم ماهی 90 تومن

درسته؟ در همین حده؟

پیشی نازایی میاره🤷🤦

عزیزم اینا باور قدیمیه. پیشی ای که انگل تراپی شده باشه همون احتمال کم اون ویروسی که میگن رو هم نداره. اگر اینطور بود که الان باید اروپایی ها که اکثرا پیشی دارن نازا میبودن. فعلا که جمعیت اونا رو به رشده و ایران منفی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینا باور قدیمیه. پیشی ای که انگل تراپی شده باشه همون احتمال کم اون ویروسی که میگن رو هم نداره ...

میگن و منم خیلی میترسم وگرنه از ملوس هاش سفیدان انقد خوشم میاد 😍😍😍😍

فکر نکنم انقد خرج داشته باشه همین حدود ها هستش ک گفتی 

2728

من گربه دارم

غذای ایرانی هم میخورن هیچ مشکلی هم ندارن

ولی خب اذیت داره دیگه، خونه به هم میریزن گاهی

کلا موجود خیلی دوست داشتنی ایه گربه

البته گربه پرشین باشه هم جنب و جوش و شیطونیش کمتره هم خرجش بیشتر، اونا غذای ایرانی احتمالا نسازه بهشون، موهاشون نیاز به رسیدگی و کوتاه کردن داره، باید ببری کوتاه کنن

اما گربه معمولی این دردسرها رو نداره، عوضش شیطون تره، البته من دوست دارم، پرشین ها خیلی شل و وارفته آن و تنبل

2738

اگر پرشين هيمالين چين چيلا مي خواي بياري بهت بگم كل خونه ات رو مو برميداره

بعضياشون ملوس و ناز و درست داشتني هستن بعضياشون نه،  كلا يعني ميگم كه شخصيت دارن مثل آدما، هر كدومشون هم يه جوره شخصيتشون، نگهداريش از سگ راحت تره خيلي ولي اينجوري كه ماهي ٩٠ خرجش باشه نه نيست

اینایی وو خیابون همه غذتیی مسخکرن پ چرا سالمن ؟ حتما باید غذای خاصی باشه ...ولی من به شخصه سگو بیشتر ...

خیلی زشته اینجوری میگی هردو حیوان خدان .اگه انسانیت داشته باشی اینو نمیگی لاعقل گربه تا صبح خودشو نگه میداره تا رو خاکش دستشویی کنه اما سگ هرجا ببینه دستشویی میکنه

2706