2737
2734
عنوان

حرصم گرفته 😒😓فردا تولد عشقمه......

818 بازدید | 68 پست

حرصم گرفته فردا تولد عشقمه بهترین دوستم ک البته دوستم بود پروفایلشو گذاشته تولد یه جیگری ک خیلی هم جیگره نزدیکهS 

ماجرا طولانیه فقط همینو بگم این دوست گرامی قبلا تو دلش به عشقم علاقه داشت عشقمم بش میگفت ابجی

بعدش دوستم داشت بهم پیش داد و اینا رفتیم باهم دوستمم بهم ننگ خیانت به رفیق رو زد الانم باهام حرف نمیزنه البته منم تمایلی ندارم 

خیلی بدی درحقم کرد هرکاری کرد نتونست ازهم جدامون کنه

الانم رفته تولد عشقمو گفته

اول اسمشو ک میبینم میخام بترکم😓😓😬😬😠😠😠😠😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشقت اگه عاشقت باشه، اینا برات مهم نباشه عزیزم. 

زیر 20هستید؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740

الان چیشد من نفهمیدم تو دوس پسراونو دزدیدی؟

یااون دوس پسر تورو دزدیده؟

یا میخواس بدزده نتونس؟؟؟

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
بله ۲۷سالمه

خب ماشالله دیگه اونقدری بالغ شدی ک بدونی ی رابطه ی محکم با این چیزا طوریش نمیشه. 

اون مثلا دوست رو حذف کن از زندگیت 💕

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊