2737
2739

ما خانوادگی علائم کرونا داریم حس بویایی بدن درد بی حوصلگی یه نوزاد ۸ ماهه دارم خیلی نگرانم اتفاقی براش بیوفته جای هم ندارم بزارمش چون مامانم اینا هم گرفتن میخواستم بدونم اونایی که نوزاد کوچیک دارن کرونا گرفتن برای نوزادشون اتفاقی نیوفتاده که خیلی نگرانم میترسم برای پسرم اتفاقی بیوفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منوشوهرم گرفتیم دخترمم ده ماهش بود ازما گرف

سه روز تب سه روز اسهال داشت

خداروشکر خفیف بود

اصلا نترس چون سیستم ایمنیت میادپایین ب شدت

بعدشم اینکه ماسک بزن دوتا بعد زیاد شیر بده بهش

اب هویجم واب سیب هم بهش بده

خوب میشین نترس

بغلش نکردم ماسک میزدم دو تا رو هم موقع شیر دهی دستاتو بشور لباستو کامل عوض کن بعلش کن.خیلی خطر داره دختر عمم بعد ۱۱ سال بچه ۳ ماهش از کرونا رفت . اینو نمیگم ناراحت شی میگم بیشتر حواست باشهث

روانشناسی کودک

من شوهرم گرفت چند روزی پیشش بودیم بعد رفتیم خونه مادرم اون چند روز ماسک کامل رو صورتمون بود اگه به بینی چشم یا دهنمون میزدیم سریع می شستیم یا الکل میزدیم در و پنجره خونه باز بود واسه شیر درست کردنم دستکش میپوشیدم خداشکر دخترم نگرفت البته خودمم نگرفتم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738

با ماسک و دستکش ازش نگه داری کن، خونه رو ضد عفونی کن تند تند، بهشم شیر خشک بده، زنداداش منم مشکوک بود ولی داداشم گرفته بود، دکتر همینارو گفت بهش

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
بغلش نکردم ماسک میزدم دو تا رو هم موقع شیر دهی دستاتو بشور لباستو کامل عوض کن بعلش کن.خیلی خطر داره ...

عزیژم اینجوری نگو.مرگ دست خداست فقط.چه حواسش باشه چه نباشه.اینجوری برایه مادر گفتن خوب نیس.

عزیژم اینجوری نگو.مرگ دست خداست فقط.چه حواسش باشه چه نباشه.اینجوری برایه مادر گفتن خوب نیس.

عزیزم این حرفا چیه یکم واقع بین باشیم. مگه دروغه یا نفرینه. دارم اتفاقی که به خاطر رعایت نکردن افتادس میگم . 

روانشناسی کودک
عزیزم این حرفا چیه یکم واقع بین باشیم. مگه دروغه یا نفرینه. دارم اتفاقی که به خاطر رعایت نکردن افتاد ...

میدونم.ولی نمیدونم مامادرا خیلی نگرانیم.اینا فقط به نگرانیا بیشترمیکنه.ممنون عزیزم میدونم نیت بدی نداری

2706