2737
2739

وقتی میشنویم فلان زن بچه هاشو کشت،شاید سریع بگیم وای چه زن بدی، چقدر ظالم، چقدر بی رحمه، ولی ما از حقیقت ماجرا بی خبریم. شاید چقدر به اون زن فشار روحی و جسمی اومده (توسط مردم،خانواده اش،و...) که این کار رو کرده

یا مثلا یه شخصی میگه من به خدا باور ندارم. سریع نگیم ای کافر،ای مرتد،ای بی دین، ای ملحد، تو مستحق عذاب جهنمی، و... شاید اون شخص تو زندگیش چقدر سختی کشیده که به ستوه اومده و از همه چیز بریده.

یا کسی خودکشی موفق یا ناموفق میکنه. نگیم ضعیف النفس بود، برای جلب توجه و جلب ترحم بود، ادا در میاره، هیچیش نیست الکی میگه میخوام خودکشی کنم، و... مطمئن باشید هیچکس دوست نداره از جان شیرینش بگذره برای جلب توجه، قطعا یه مشکلی یا مشکلاتی داره و داشته.

همیشه قبل از قضاوت خودمونو بذاریم جای طرف، بگیم اگه من تو شرایط مشابهش بودم چیکار میکردم؟

این حرفها رو دلم مونده بود دوست داشتم جایی بنویسم. پیشاپیش ممنونم که لودگی نمیکنید و کامنت هایی از قبیل: چشم، منتظر بودم تو بگی، و مسخره بازیهایی از این دست نمیذارید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هرچی هم باشه مجوز اینو نداری که این کارارو انجام بدی

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙏🌹🤦‍♂️🥀🥀🥀...انسانها همه چیز رو همینطور حاضر و آماده از مغازه ها میخرن و چون مغازه ای نیست ک دوست بفروشد انسانها مانده اند بی دوست روباه به شازده کوچولو گفت تو اگر میخواهی من دوستت باشم مرا اهلی کن شازده کوچولو گفت اهلی کردن یعنی چه روباه گفت یعنی ایجاد علاقه کردن

عزیزم  یه بزرگی میگف وای از  ان روز که  تحمل مردم کم شود. فشار عصبی  زیاده خودکشی طلاق  یا جدیدا برادر کشی.. خدا به داد برسه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706