2737
2734
عنوان

چیکار کنم با مادر شوهر بی فکرم

4462 بازدید | 154 پست

با مادر شوهرم رفتیم خونه ی خواهر شوهرم روز نشینی ساعت ۳ رفتیم تا ساعت ۵و نیم  بعد من وقتی زنگ زدم شوهرم بیاد دنبالمون  تازه خواهر شوهرم گفت وای پاشم یه چیز واسه شام درست کنم .ک من برگشتم گفتم ن اجی من شام نمیمونم ماهی گزاشتم بیرون ک درست کنم واسه شام (اینم بگم ک مادر شوهرم یه شهر دیگس اومده بود خونه ما ..تو این شهری ک هستیم جز من خواهر شوهر و برادر شوهرم هستن) گفت ن وایسید خب خییلی سرد  گفتم ن اصلا ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوووووب

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

حالا مادر شوهر بی فکر ک میگم اینه ...اینم بگم  بچم ۵ ماهشه  خیلی هم بهم وابستس باید پیش خودم باشه همش ..مادر شوهرم میدونست .برمیگرده میگه عع فلانی میخواد ماهی بزاره شمام جم کنید بیایید اونجا پیش هم ماهی بخوریم 

2706