2733
2739

همه ادما یه استعدادی دارن ولی باید کشف کنن

حتی استعداد دروغ گفتن استعداد دورویی...

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه ادما یه استعدادی دارن ولی باید کشف کنن حتی استعداد دروغ گفتن استعداد دورویی...

چجوری باید کشف بشه🤦😂

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
چجوری باید کشف بشه🤦😂

باید یکی باشه که تورو بهتر از خودت بشناسه ...اون میدونه تو،تو چی استعداد داری

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
همینکه تو امضات نوشتی پس چیه فک کنم اگه بصورت جدی  دنبالش باشی میشه یه استعداد دیگه

علاقه دارم اما اطلاعاتم خیلی بالا نیست

2738
علاقه دارم اما اطلاعاتم خیلی بالا نیست

خوب باید جدی دنبالش باشی زیاد کتاب بخونی یا فیلمای علمی تخیلی زیاد ببینی یا فضای مجازی مطالب مستند رو دنبال کنیو خودت یه پیج علمی بزنی   یارشته ای  که مربوط  باشه بخونی یا مثل خبرنگاری یا مستند سازی یا حتی فیلمنامه نویسی توحوزه ی علمی تخیلی یا داستانها وکتاب کودکان تواین حوزه ها ...

البته ممکنه استعداد دیگه ای داشته باشی مثلا کارای فنی هنری موسیقی بازیگری معلمی روانشناسی پزشکی ادبیات شعر نویسندگی ریاضی... خودت بببین علاقت وتواناییهات تو کدوم بیشتر میتونه باشه مثلا ادم درونگرایی هستی یابرونگرا هستی خودت کم کم پیداش میکنی اول باید خودتو بشناسی وببینی مثلا ۱۰ سال دیگه دوست داری کجا باشی یا چجور باشی راههای رسیدن بهشو پیداکن برنامه ریزی کن وقدم به قدم جلو برو به هرحال همه ی ادما یه استعدادهایی دارن که ممکنه به مرور زمان کشف بشه مثلا استادی میگفت سهراب سپهری نقاشی خوند چون نقاشیو دوست داشت ولی وقتی شعر گفت معلوم شد که استعداد شعرو شاعری هم داره سعیتو بکن انشالله موفق میشی  

خوب باید جدی دنبالش باشی زیاد کتاب بخونی یا فیلمای علمی تخیلی زیاد ببینی یا فضای مجازی مطالب مستند ر ...

مرسی از حرفای قشنگت 🙏🌸💜

ولی من مثلا بخام این رشته رو ادامه بدم مطمعن نیستم که به جایی میرسم یا نه،میتونم واسه خودم کار پیدا کنم یا نه...

مرسی از حرفای قشنگت 🙏🌸💜 ولی من مثلا بخام این رشته رو ادامه بدم مطمعن نیستم که به جایی میرسم یا ن ...

حالا جوانیو اول راه اونقد ناامید نباش باتوکل به خدا تلاشتو بکن انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد

حالا جوانیو اول راه اونقد ناامید نباش باتوکل به خدا تلاشتو بکن انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد

😘😘💜💜💜

فکرشم نمیتونم بکنم

از نظر خودم یه ادم هنرمندو فعالم 

که یه روزی نمیدونستم استعداد تو چی دارم، حالا فهمیدم یه دختر کدبانو وهنرمندم(نمیخام از خودم‌تعریف کنم چون عنوان رو اینطور گفتید گفتم )