2737
2734
عنوان

بعد سه سال از عروسی...

493 بازدید | 29 پست

سلام دوستان بعد از سه سال جنگ و دعوا و عذابی که تو زندگیم کشیدم تازه فهمیدم شوهرم مشکل مغز و اعصاب داره و باید قرص اعصاب بخوره تازه الان داره میگه چند سال قبل از ازدواجم دکتر گفته باید بخوری ... میدونستم وسواس فکری داره اما نه در این حد قرص هم میگه نمیخورم خیلی سخته این زندگی چه کنم؟؟؟ 

هیچی ادامه دیگه سعی کن کمکش کنی

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

چطوریع یعنی

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بابت همین مشکلاتش تو زندگی از ساده ترین چیزا محروم بودم و همش جنگ و دعوا داشتیم همیشه بحثای طولانی ... بدبینی شدید به خانوادم... برگشتای فکری مثلا اشتی میکردیم خوب میشد دوباره میرفت فکر میکرد یادش میومد یه اتیش دیگه ... تازه مدتها من رفتم مشاوره که مثلا چون من خشمگین میشم کنترل خشم یادبگیرم نگو آقا طبیعی نیست... نمیگذرم ازین مشاورای بی سواد

شوهرمنم اعصابش خرابه من خیلی باهاش راه میام دعوا نکن کمکش کن اروم شه

داغونه خودش بدون دعوا یه شب میگه میخام جدا شم یه شب میکه میخام بکشمت یه بار میگه دیگه خونه مامانت نمیام یه بار میگه میخام برم سفر مدتها نیام میخام تنها باشم هیچکس نباشه

2738

بیمار روانی با حرف زدن درست نمیشه گلم..بچه داری؟اگر نمی‌تونی تحمل کنی به فکر‌جونیت باش فقط بدون که باید بسوزی و بسازی

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2706