2733
2734
عنوان

بیاین آرزوهامون بگیم و واسه هم دعا کنیم تا بهشون برسیم😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 39 پست

از این کشور بریم یجای دور خییییلی دور انقدر دور که مادرشوهرم تو زندگیمون دخالت نکنه و شوهرم وابستگیش کم شه

کیستم از بین بره😞

ی نی نی خوشگلو سالم بیاد تو دلم😍

وزنم کم شه

کرونا بره

وضع مالیمون بهتر شه

شوهرم خیلی عاشقم بشه

پوست بدنم خوب بشه خیلی پوست بدی دارم😞

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب من ارزوهام زیاد از الا بگم 

1 هظور امام. زمان عج

همه دعاهام. مستجاب بش 

مشکلتمون از بین بره کلا 

شب پیش مامانم بخابم

کار بابام بگیر 

تو درسام موفق باشم 

تو ویولن موفق باشم 

لاغر بشم 

و سلامتی امنیت دل خوش عشق مهربونی پول و...... برا همه و خانوادم و خودم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چجوری؟؟؟ب منم بگو خبببب  ان شاءالله ک میشه

مامان من میگفت من تا30 سالگی پوستم ی خورده تیره بوده اما بعدش پوستش شده مثه برف نمیدونم چی شده شاید منم مثه مامانم باشم خدا کنه پوستم مثه مامانم شه 

فعلا نوبت گرفتم واسه دکتر دوتا کرمم گرفتم روشن کنندس امیدوارم خوب بشه

2740

آرزوم اینه بتونم یه کاری شروع کنم ک خودم درامد داشته باشم

و خونه دار بشم خدایا یعنی میشه که بشه 😭بخداتموم فکروذکرم شده انقدحسرت خونه های این واونو میخورم افسرده شدم.خونه ای ک الان توشم نه اشپزخونه داره نه اتاق خاب 😭اصلا یه وضعیه

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
آرزوم اینه بتونم یه کاری شروع کنم ک خودم درامد داشته باشم و خونه دار بشم خدایا یعنی میشه که بشه 😭ب ...

به ختم و دعا اعتقاد داری؟

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
آرزوم اینه بتونم یه کاری شروع کنم ک خودم درامد داشته باشم و خونه دار بشم خدایا یعنی میشه که بشه 😭ب ...

😔😔😔خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرونی رو 

توکل ب خدا انشاالله ک ی خونه خوشگل نقلی بگیری چشم امیدت بخدا باشه