2733
2739
عنوان

بیاین آرزوهامون بگیم و واسه هم دعا کنیم تا بهشون برسیم😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 39 پست
نمدنم میشه گف ارزو یا ن...ولی دوس دارم گواهیناممو حداقل دفعه دوم قبول شم تو شهریوو.

ایین نامه یا عملی؟

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
به ختم و دعا اعتقاد داری؟

اره چرانداشته باشم عزیزم

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممممم شب پیش مامانت بخوابی؟؟؟ 😐

اره شوفاژم صدا میده نمیزاره بخابم. مجبورم تا صبح بیدار باشم ساعت 8 هم کلاس انلاین دارم 

حالا تو پذیرایی پیش بابامم بخابم راضیم ولی خر خر ولی حداقل بهتر صدا تق تق چیکه اب شوفاژ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
😔😔😔خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرونی رو  توکل ب خدا انشاالله ک ی خونه خوشگل نقلی بگیری چشم ...

مرسی عزیزدلم ازدعای قشنگت انشالله توام به ارزوهات برسی هرچه زودتر😍😍😍😍

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
2728

منم خونه دار انشاءالله 

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
مرسی عزیزدلم ازدعای قشنگت انشالله توام به ارزوهات برسی هرچه زودتر😍😍😍😍

ممنونم عزیزم انشاالله 

ما هم دو سال پیش در کمال ناباوری ی خونه گرفتیم ک اصلا فکرشم نمی‌کردیم هم بزرگه هم بهترین جا نزدیک مرکز شهر الان تو زیر زمینیم وطبقه بالا رو داریم می‌سازیم اینو گفتم ک بدونی اگه خدا بخواد میشه ی جوری واست حل میکنه ک خودت انگشت ب دهن میمونی❤️

اره چرانداشته باشم عزیزم

خداروشکر 

هفت تا شنبه تو خونه واسه خودت روضه حضرت مسلم بذار و گوش کن 

خیلی مجربه 

این لینک پیج اینستاس خیلی حاجت گرفتن

توکل به خدا انشاالله که شما هم جواب میگیرین.

https://www.instagram.com/p/CAxK7iwAivs/?igshid=eia4o6d6wmlb

قربون خدا برم من که قشنگ ترین حاجت و آرزوم رو بالاخره اجابت کرد 😘😘 امضای شیرین خدای مهربونم پای آرزوهاتون   
2740

ارزوم اینه که بتونم مهاجرت کنم هرچند رشته خوبی دارم ولی امیدی ندارم

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
عملی،هنو امتحان ندادم

این لینکو باز کن تجربیاتشونو بخون

یا سرچ کن تو همین مایه ها برات میاره خیلی به درد میخوره

برا آرامش موقع رانندگی بچه ها نوشته بودن یه قرصی میخوردن آرامبخش که خیلی ریلکس بودن.

https://www.nowaroos.com/Thread-آموزش-تئوری-رانندگی--9448?page=3&refresh=1603781617