2733
2734
سرکار بودم همیشه 8 تعطیل میشدم صبحش دعوا کردیم زنگ زدم دختر خالم اومد پیشم 6 ونیم زدیم بیرون برم یکم ...

ناراحت نباش الان عصبیه آروم شد باهاش صحبت کن

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو مرامم مفت خوری نیس خانم پولم مال خودم بوده وقتی خودم پول دارم خودم خرج میکنم نمیزارم پدر مادرم ...

باشه بابا مفت خورنباش پول پوشک وشیرو..دردزایمان مامانتم حساب کن بده

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید
2731
خب نگفت پولاروچیکارکردی؟ ماه ک‌پشت ابر نمیمونه بالاخره  ی روری فاش میشه😐

بیچاره ده صفحه اس داره توضیح میده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اگه برا ازدواج و خوشبختیم صلوات فرستادید یا دعایی خوندید بگید منم براتون به نیت خودتون بخونم♥️😘😘
خودش چیزی نگفت گفت فقط باز خواست نکن کسی رو تو ک توی شرایط بقیه نبودی بدونی چرا دروغ گفتن پس این ...

من با ایشون بحثی نداشتم

ایشون خودشو انداخت وسط حرف منو یه کاربر دیگه 

که من ازشون چیزی پرسیدم اون خانم هم با دلیل بهم گفت چرا این دروغو گفته و منم قانع شدم از حرف و دلیلش 

پس لهتر بود ایشون دخالت نمیکردن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2738
باشه بابا مفت خورنباش پول پوشک وشیرو..دردزایمان مامانتم حساب کن بده

مگه از جیب شما داده حرص میخوری🤣

هر روز یه دروغ ثابتو بهش میگم و تکرار میکنم 

دوستت دارم رو.... 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
چرا میگ عضو نشی

میگ فضای مجازی خوب نیس فقط واتساپ دارم تقریبا ۱سالی هست نی نی سایت میام دلو زدم ب دریا عضو شدم ک اینجا فعالیت کنم حداقل حوصله م سر میره فقط میخونم

یه مامان تازه ک منتظره
ناراحت نباش الان عصبیه آروم شد باهاش صحبت کن

فک نکنم هیچوقت اینجور ندیدمش اینقدر حالش بد بود که برگشتنی چپ کرد بود از فشار عصبی خون دماغ شده بود تا امروز عصر بستری بود😔بلاکم کرد کلا ی گروه دادم دوستم زد عضوش کرد از اون لفت نداد اونجا باهاش حرف میزنم جوابمو نمیده😔فردا تولدمه کلی برنامه داشتیم چجور میتونه تولدمو روز مرگم کنه 

من با ایشون بحثی نداشتم ایشون خودشو انداخت وسط حرف نتو یه کاربر دیگه  که من ازشون چیزی پرسیدم ...

عزیزم اینجا تبادل نظر هست وقتی یه نظر میدیم باید منتظر باشیم هر کسی برا نظرمون نظر خودش روبده

2706