2733
2739
چند صفحس

۱۲۸صفحه که ۸صفحه مقدمه هس

کلا یه ساعت بیشتر طول نمیکشه خوندش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینا همه واقعیته منم نویسنده اش نیستم😂

منم میدونم واقعیته و ممنون از دغدغه‌مندیت عزیزم❤

اما من یکی خودم پشت دستم رو داغ گذاشتم تاپیک مذهبی و اعتقادی نزنم چون آدم رو زنده زنده رنده میکنن

....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2731
کسانی که به هر دلیلی مرگ رو تجربه میکنن و بعد فرصت پیدا میکنن اعمالشونو درست کنن و توبه کنن تازه ای ...

پس واجب شد حتما بخونمش😊مرسی مهربون💓

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
آره واقعا بی حجابی حق الناس، نمیدونم چطور بعضیا نمیترسن

من قبل از بارداریم تقریبا یه دوره۴ساله  کم حجاب بودم

الان هرچی هم توبه کنم

حق الناس رو نمیتونم کاریش کنم

درمونده شدم از فکرش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
پس واجب شد حتما بخونمش😊مرسی مهربون💓

فدات 

صلوات برای من فراموش نشه جانم❤

2740

حضرت محمد (ص) ماه رو نصف کرد جلو کلی آدم که به خدا ایمان بیارن و اون ها دیدن ولی ایمان نیووردن و حضرت موسی با عصا نیل رو خشک کردند و مردم دیدن و ایمان نیاوردن ،اصلا بعضی ها کلا ایمان نمیارن حتی اینکه با چشم خودشون ببینن ........

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
الان یه عده از دوستان عزیز میان میگن حجاب و نماز مهم نیست. مهم دلته که باید پاک باشه.

اتفاقا یه تیکه از کتاب نوشته اون دنیااول از نماز ازت سوال میشه

اگه نماز خونده باشی بقیه اعمالت هم قبوله

این اهمیت بالای نماز رو نشون میده

الان یه عده از دوستان عزیز میان میگن حجاب و نماز مهم نیست. مهم دلته که باید پاک باشه.

قسمت پاورقی

حضرت محمد (ص) ماه رو نصف کرد جلو کلی آدم که به خدا ایمان بیارن و اون ها دیدن ولی ایمان نیووردن و حضر ...

انشاالله اون دنیا از بندگان خوب خدا باشیم

وقتی از همه سایتا برداشتن یعنی راضی نیستن وقتی قراره ادم با این کتاب متحول شه و اعتقاد داره پس باید ...

عزیزم روی کتاب نوشته که راضی هستن

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.