2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همه ی نماز و دعاهای ازدواج رو خوندم اما هیچی نشد 😔😔

ناامید نباش عزیزم خداکریمه.. یه شهید پیدا کن باهاش رفیق شو. من شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو رو دوس دارم باهاش حرف میزنم. براشون نذر کن خیلی خوبه بهشون بگو برات واسطه شن پیش خدا. خدا خیلی دوستشون داره مطمئنم بهت کمک میکنن

ناامید نباش عزیزم خداکریمه.. یه شهید پیدا کن باهاش رفیق شو. من شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو رو د ...

اره اتفاقا چند باری بهشون متوسل شدم و حاجت گرفتم 

ولی هنوز برا ازدواجم بهشون توسل نکردم.

حتما امتحان میکنم 

ممنون که یادآوری کردی  گلم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731
اره اتفاقا چند باری بهشون متوسل شدم و حاجت گرفتم  ولی هنوز برا ازدواجم بهشون توسل نکردم. حتما ...

خیلیم خوب ک حاجت گرفتی.. فقط صبور باش عزیزم مطمئن باش خدا جواب صبرتو ب بهترین شکل میده.. خاهش میکنم گلم..

خیلیم خوب ک حاجت گرفتی.. فقط صبور باش عزیزم مطمئن باش خدا جواب صبرتو ب بهترین شکل میده.. خاهش میکنم ...

دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم 😔

توکل بر خدا 

ان شالله خدا دلتو شاد کنه بانو 🌹🌹

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
خیلی راحت چند بار بخونی عادت میکنی🌹

یا خدا این چه اسمیه!!!!!   اسم ائمه رو نزارید درست نیست!!!  

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤